• Opis:

  BGŻOptima to bank założony i prowadzony przez specjalistów, mających jedną konkretną misję: oszczędzanie. Jesteśmy w tym najlepsi i dajemy z siebie wszystko, abyś Ty miał jeszcze więcej.

  Oferujemy Ci zawsze bezpieczne i korzystne rozwiązania oszczędnościowe. Dzięki naszej pasji Twoje oszczędności mogą urosnąć – bez względu na to ile oszczędzasz i jak długo oszczędzasz.

  BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Oferujemy Ci wachlarz prostych produktów do pomnażania Twojego kapitału – konta oszczędnościowe, lokaty oraz starannie dobrane fundusze inwestycyjne.

  Nasza główna zasada to zawsze atrakcyjne oprocentowanie i dobra oferta – nie tylko w krótkich okresach promocyjnych. Zapewniamy łatwe, przejrzyste i swobodne korzystanie z usług finansowych. Bez ukrytych warunków, bez zawyżonych kar, bez niedorzecznych kosztów.

  Gwarantujemy prostotę obsługi. Żeby otworzyć u nas konto, założyć lokatę czy zainwestować w fundusz, nie musisz prawie nic wypełniać. Wymagamy tylko niezbędnego minimum formalności.

  Dzięki przejrzystej ofercie i zrozumiałym zasadom dajemy Ci większą kontrolę nad Twoimi oszczędnościami.

  Bezpieczeństwo i stabilność korzystania z naszych usług gwarantuje Ci Bank BGŻ.
  Adres siedziby:

  Bank BGŻ S.A.
  al. Jana Pawła II 29
  00-867 Warszawa Dane rejestrowe banku:

  KRS: 0000011571
  NIP: 526-10-08-546
  Regon: 010778878
  Kapitał zakładowy: 56 138 764 zł (wpłacony w całości

  Źródło: strona instytucji

  BGŻOptima opinie
  Oceń

  Dodaj komentarz

  *
  *

  Required fields are marked *