BGŻOptima opinie

Opis:

BGŻOptima to bank założony i prowadzony przez specjalistów, mających jedną konkretną misję: oszczędzanie. Jesteśmy w tym najlepsi i dajemy z siebie wszystko, abyś Ty miał jeszcze więcej.

Oferujemy Ci zawsze bezpieczne i korzystne rozwiązania oszczędnościowe. Dzięki naszej pasji Twoje oszczędności mogą urosnąć – bez względu na to ile oszczędzasz i jak długo oszczędzasz.

BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Oferujemy Ci wachlarz prostych produktów do pomnażania Twojego kapitału – konta oszczędnościowe, lokaty oraz starannie dobrane fundusze inwestycyjne.

Nasza główna zasada to zawsze atrakcyjne oprocentowanie i dobra oferta – nie tylko w krótkich okresach promocyjnych. Zapewniamy łatwe, przejrzyste i swobodne korzystanie z usług finansowych. Bez ukrytych warunków, bez zawyżonych kar, bez niedorzecznych kosztów.

Gwarantujemy prostotę obsługi. Żeby otworzyć u nas konto, założyć lokatę czy zainwestować w fundusz, nie musisz prawie nic wypełniać. Wymagamy tylko niezbędnego minimum formalności.

Dzięki przejrzystej ofercie i zrozumiałym zasadom dajemy Ci większą kontrolę nad Twoimi oszczędnościami.

Bezpieczeństwo i stabilność korzystania z naszych usług gwarantuje Ci Bank BGŻ.
Adres siedziby:

Bank BGŻ S.A.
al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa Dane rejestrowe banku:

KRS: 0000011571
NIP: 526-10-08-546
Regon: 010778878
Kapitał zakładowy: 56 138 764 zł (wpłacony w całości

Źródło: strona instytucji

BGŻOptima opinie
Oceń