• Opis:

  Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardzej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

  Największą wartością są dla nas relacje z Klientami oparte na zaufaniu. Dlatego pomagamy im w realizacji ich celów udostępniając zaawansowane rozwiązania finansowe, szybko podejmując decyzje kredytowe oraz stosując proste i przejrzyste procedury. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 1000) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.

  Grupa Banku Zachodniego WBK to usługi maklerskie, zarządzanie aktywami, funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełna oferta bancassurance. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

  Adres siedziby:

  Bank Zachodni WBK S.A.
  ul.Rynek 9/11
  50-950 Wrocław

  Dane rejestrowe banku:

  KRS: 0000008723
  NIP: 896-00-05-673
  Regon: 930041341
  Kapitał zakładowy: 992 345 340 zł (wpłacony w całości)

  Źródło: strona banku

  BZ WBK opinie
  Oceń

  Dodaj komentarz

  *
  *

  Required fields are marked *