• Produkty banku:

  Opis:

  Idea Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom.

  W odróżnieniu od innych banków my ufamy naszym Klientom, oferujemy im więc łatwiejszy i szybszy dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło naszym specjalistom stworzyć idealny pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych umożliwiający start i prężny rozwój Państwa firmy. Jesteśmy bankiem przyjaznym dla przedsiębiorcy, dlatego naszym głównym celem jest tworzenie długookresowych rozwiązań dla Państwa biznesu.

  Polityka Idea Banku zakłada ścisłą współpracę z każdym Klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców. Wychodzimy poza ustalone schematy. Pragniemy zapewnić Państwu profesjonalną opiekę na każdym etapie zakładania i prowadzenia własnej firmy. U nas mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc osobistych doradców w zakresie finansowania działalności, obsługi księgowej i pomnażania kapitału. Będą oni służyć stałym wsparciem – od momentu gdy Klient po raz pierwszy pojawi się w oddziale z pomysłem na własną firmę, poprzez opracowanie i sfinansowanie planu rozwoju firmy, prowadzenia księgowości i kadr do przekształcenia jej w spółkę. Tworzymy nowe znaczenie słowa Przedsiębiorca. Stawiamy na innowacyjność. Wierzymy w nowe idee i pragniemy je rozwijać.

  Idea Bank podlega gwarancjom Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
  Adres siedziby:

  Idea Bank SA
  ul. Przyokopowa 33
  01-208 Warszawa

  Dane rejestrowe banku:

  KRS: 0000026052
  NIP: 526-030-75-60
  Regon: 011063638
  Kapitał zakładowy: 135 622 194 zł (wpłacony w całości)

  Źródło: strona instytucji

  Idea Bank opinie
  1 (20%) z 2

  2 komentarze

   FOTOLUX-HURT

   Witam
   Najgorszy bank
   Nie polecam

   Krzysztof Herudziński

   Nie polecam. Ukryte duże koszty, drogie kredyty. Koszt monitu lub powiadomienia 200 zł. Infolinia niedoinformowana

  Dodaj komentarz

  *
  *

  Required fields are marked *