Produkty banku:

Opis:

Inteligo Financial Services S.A. jest podmiotem świadczącym usługi związane z obsługą produktów pozafinansowych oferowanych w koncie Inteligo oraz iPKO.

Należą do nich doładowania kart pre-paid, dystrybucja funduszy inwestycyjnych, sprzedaż ubezpieczeń oraz raportów BIK umożliwiających szybkie sprawdzenie swojej historii kredytowej.

Inteligo Financial Services S.A. jest również agentem obsługującym zewnętrzny portal sprzedaży ubezpieczeń dla PZU S.A. Prowadzi również pośrednictwo w zakresie rejestracji i utrzymywania domen krajowych najwyższego poziomu, jako partner NASK – Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej, jednostki badawczo-rozwojowej z siedzibą w Warszawie.
Adres korespondencyjny:

Inteligo PKO BP S.A.
Pl. Bankowy 2
00-095 Warszawa

Źródło: strona instytucji

Inteligo opinie
5 (100%) z 1

4 komentarze

  Krzysztof

  Super bank! Jeden z pierwszych, jakie zalozylem i mam do tej pory. Prosto, bez awarii, same plusy 🙂

  Jamcik

  U mnie też sie sprawdza. bez zadnych kruczków. jest tak jak nalezy, ja mam konto tylko rok ale wiem ze zostane na dluzej. przy okazji pozdrawiam serdecznie Oddzial w krakowie :))

  Benek

  tez mam inteligo bo zmienilem 3 lata temu , no jest ok

  Agnieszka

  Jestem bardzo zadowolona z konta w Inteligo. Płynna, intuicyjna aplikacja mobilna, w której w zasadzie wszystko można załatwić, bez potrzeby logowania na stronie internetowej. Plus za płatności BLIK, nie raz uratowały mi życie 😀 Polecam!

Dodaj komentarz

*
*

Required fields are marked *