mBank opinie

Produkty banku:

Opis:

Ponad 27 lat temu rozpoczął działalność BRE Bank – jeden z pierwszych banków w Polsce specjalizujących się w obsłudze przedsiębiorstw. Przez lata bank budował swoje kompetencje w zakresie obsługi klientów korporacyjnych. W roku 1996 poszerzył swoją ofertę o usługi private banking, a w 2000 roku rozszerzył ją o bankowość detaliczną. Najpierw powstał internetowy mBank, a następnie operujący w tradycyjnym modelu bankowości MultiBank.

Korzystając z czterech marek, charakteryzujących się odrębną ofertą i komunikacją, BRE Bank funkcjonował na polskim rynku przez 17 lat. Ponad 6 lat temu bank pojawił się również w Czechach i na Słowacji, gdzie nadal jest obecny.

W 2013 r. organizacja skupiona na obsłudze różnych grup klientów – od ludzi młodych, poprzez mikroprzedsiębiorców, osoby zamożne, aż po największe korporacje – zdecydowała o podkreśleniu swojego uniwersalnego charakteru przez przyjęcie jednej wspólnej marki – mBank.

W ten sposób jeden z największych banków w Polsce – mBank S.A. – który jest połączeniem wieloletnich doświadczeń czterech marek od 25 listopada 2013 r. rozpoczął kolejny rozdział swojej historii.

mBank. Zaczyna się od Ciebie – to nasza wizja banku przyszłości, skoncentrowanego na potrzebach klienta, potrafiącego właściwie je odczytywać i na nie odpowiadać. Jednocząc siły pod nazwą mBanku, postawiliśmy na markę najbardziej rozpoznawalną w Grupie, obsługującą miliony klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Aby marka dotychczas kojarząca się przede wszystkim z innowacyjną bankowością elektroniczną stała się wspólna dla wszystkich klientów, postanowiliśmy ją odmienić.

W 2013 roku mBank zyskał nowe wartości i wygląd. Dzisiaj pod logo mBanku, przyjmującym różne barwy w zależności od rodzaju oferty, mamy ambicję budować najbardziej przyjazny bank w Polsce. Bank będący blisko klienta i jego potrzeb.
Adres siedziby:

mBank S.A.
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa

Dane rejestrowe banku:

KRS: 0000025237
NIP: 526-021-50-88
Regon: 001254524
Kapitał zakładowy: 168 696 052 zł (wpłacony w całości)

Źródło: strona banku

mBank opinie
3 (60%) z 2