• Produkty banku:

  Opis:

  Jesteśmy największym bankiem w Polsce i jedną z największych instytucji finansowych w regionie. Nasza siła oparta jest na trzech silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym. Mimo odmiennej specyfiki każdego z tych obszarów, łączy je pełna koncentracja na potrzebach klientów i zapewnianiu im obsługi najwyższej jakości.

  Satysfakcja rosnącego grona naszych klientów dowodzi, że można pogodzić z pozoru sprzeczne cechy: tradycję z nowoczesnością i najwyższą jakością, największą na rynku skalę działania z wyjątkową elastycznością oraz personalizacją rozwiązań i modelu obsługi.

  W ostatnich latach w Grupie PKO Banku Polskiego dokonała się jakościowa zmiana w zakresie atrakcyjności i konkurencyjności oferty oraz doskonalenia obsługi w odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów. Była ona wsparta projektem kompleksowej rewitalizacji marki Banku i nową komunikacją marketingową.

  Spójne działania sprawiły, iż logo „PKO Bank Polski” jest dziś gwarancją trafnego wyboru partnera, który nie tylko dostarcza odpowiednich produktów i usług, ale także aktywnie wspiera w podejmowaniu finansowych i biznesowych decyzji. Profesjonalizm i doświadczenie naszych doradców pozwala im spełniać oczekiwania klientów i proponować im najlepsze rozwiązania.
  Adres siedziby:

  PKO BP SA
  ul. Puławska 15
  02-515 Warszawa

  Dane rejestrowe banku:

  KRS: 0000026438
  NIP: 525-000-77-38
  Regon: 016298263
  Kapitał zakładowy: 1 250 000 000 zł (wpłacony w całości)

  Źródło: strona banku

  PKO BP opinie
  Oceń

  Dodaj komentarz

  *
  *

  Required fields are marked *