• Produkty banku:

  Opis:

  Obecny kształt Santander Consumer Banku jest wynikiem jego połączenia w 2011 r. z AIG Bankiem Polska, który od 1998 r. zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 r. systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank jest jednym z wiodących banków na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów ubezpieczeniowych. Unikatową wartością na rynku są kredyty gospodarcze przygotowane przez Santander Consumer Bank specjalnie dla dealerów i komisów samochodowych.

  Klienci Santander Consumer Banku obsługiwani są zarówno w blisko 270 placówkach na terenie całego kraju, jak i przez telefon, Internet oraz korespondencyjnie. Wybrane produkty Banku dostępne są również u naszych partnerów – w salonach oraz komisach samochodowych.

  Santander Consumer Bank koncentruje działalność na rynku consumer finance, czyli kredytów konsumpcyjnych dla klientów indywidualnych oraz lokat dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.
  Adres siedziby:

  Santander Consumer Bank S.A.
  ul. Strzegomska 42c
  53-611 Wrocław

  Dane rejestrowe banku:

  KRS: 0000040562
  NIP: 527-20-46-102
  Regon: 012736938
  Kapitał zakładowy: 520 000 000 zł (wpłacony w całości)

  Źródło: strona insytytucji

  Santander Consumer Bank opinie
  Oceń

  Dodaj komentarz

  *
  *

  Required fields are marked *