Aasa Kredyt opinie

Strona główna » Opinie » Aasa Kredyt opinie

Firma Aasa Kredyt udziela szybkich pożyczek gotówkowych i jest własnością Aasa Polska S.A. Polska spółka stanowi część skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global działającej na rynkach międzynarodowych.

O pożyczce

Aasa Kredyt oferuje szybkie pożyczki chwilówki, przy minimum formalności. Prostota wnioskowania o pożyczkę na pewno jest plusem tej firmy. Aasa Kredyt udziela zobowiązań w kwocie od 1000 do 2000 zł. Kosztem pożyczki jest jednorazowa opłata przygotowawcza w kwocie 390 zł, miesięczna opłata administracyjna rzędu 15 zł oraz odsetki naliczane według stopy oprocentowania 9 proc. w skali roku.  Pożyczki udzielane są na okres od 1 do 24 miesięcy.

Ubieganie się o pożyczkę

Klienci wnioskujący o pożyczkę w Aasa Kredyt są sprawdzani w Biurze Informacji Kredytowej pod kątem posiadanych zobowiązań kredytowych w innych instytucjach finansowych i w bankach. Ubiegając się o pożyczkę należy dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł na konto Aasa Kredyt oraz przedstawić wraz z wnioskiem pożyczkowym zaświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów.

Dla kogo?

Oferta chwilówek z Aasa Kredyt kierowana jest do osób w wieku od 20 do 75 lat, posiadających stałe źródło dochodu i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Osoby te nie mogą posiadać zadłużenia w spłacie innych zobowiązań finansowych, aby móc uzyskać pożądaną pożyczkę z Aasa Kredyt. Jeśli klient potwierdzi swoje dane na portalu Facebook przy ubieganiu się o pożyczkę w Aasa kredyt może otrzymać 10 zł rabatu.

Aasa Kredyt opinie
4.7 (94.17%) z 24