Banknot opinie

Strona główna » Opinie » Banknot opinie

Firma Banknot oferuje swoim klientom pożyczki w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Jest to nowość na polskim rynku pozabankowym – szybkie pożyczki on-line o charakterze odnawialnym, które pozwalają na wielokrotne korzystanie z przyznanych pieniędzy. Maksymalna wysokość linii to 5 000 złotych na okres 4 miesięcy.

Poprzez każdą spłatę kapitału będzie zmniejszało się zadłużenie, a przy tym powiększała ilość dostępnych środków do wykorzystania w każdym momencie. To powoduje, że Banknot daje swoim klientom ciągły dostęp do pieniędzy. Co więcej, płacimy tylko za wykorzystane środki, a nie za przyznaną kwotę pożyczki.

Jak uzyskać pożyczkę w Banknot?
Aby skorzystać z Odnawialnej Linii Pożyczkowej w Banknot, musimy na początku wybrać sumę, która będzie nam potrzebna. Od razu sprawdzimy też koszty, z jakimi związane będzie skorzystanie z tego rodzaju pożyczki. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku oraz weryfikacja rachunku bankowego. Gdy wniosek będzie pozytywnie przeanalizowany, otrzymujemy dostęp do przyznanego limitu Odnawialnej Linii Pożyczkowej.

Potem kwota przelewana jest na konto klienta, który może korzystać z niej zgodnie ze swoim celem. Gdy będziemy chcieli pożyczyć więcej w ramach naszej linii kredytowej, po prostu zlecamy wypłatę na swoim koncie klienta. Z takich wypłat skorzystamy przy spłacie całości lub części wcześniej wypłaconego kapitału.

Warunki udzielenia pożyczki w Banknot:

  • wiek od 18 do 70 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy
  • brak zaległości odnotowanych w bazach BIK i BIG

Jak spłacić pożyczkę w Banknot?
Jak już wspomnieliśmy, spłata pożyczki w Banknot odbywa się nieco inaczej niż w przypadku zwykłych pożyczek pozabankowych. Klient otrzymuje swój Wyciąg, a na nim wszelkie informacje potrzebne do rozliczenia, w tym kwotę minimalnej spłaty oraz dzień spłaty. Oczywiście, możemy wpłacić większą sumę, co powoduje, że mamy do dyspozycji wyższą linię kredytową. Spłatę wykonujemy na wskazany numer rachunku bankowego.

Banknot – podsumowanie
To bardzo atrakcyjna oferta dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki. Pożyczka odnawialna od Banknot pozwala na uzyskanie pieniędzy wtedy, gdy potrzebujemy ich najbardziej wraz z opcją elastycznej spłaty.

Banknot opinie
5 (100%) z 1