BIGCredit opinie

Strona główna » Opinie » BIGCredit opinie

Firma BIG Credit specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych osobom prywatnym. Jej główna siedziba znajduje się w Suwałkach, a marka BIG Credit jest własnością Bigcredit Sp. Z o.o.

Pierwsza pożyczka
W BIG Credit nowi klienci mają szansę na zaciągnięcie pierwszej pożyczki do 1000 zł za darmo, o ile wybiorą 7-dniowy okres kredytowania.

O pożyczce
Big Credit udziela pożyczek w kwocie od 200 zł do 2000 zł. Pierwsza pożyczka może opiewać na 1000 zł, druga na 1500 zł, a każda kolejna na maksymalnie 2000 zł. Okres kredytowania może wynieść od 7 do 30 dni. Firma deklaruje, że jest w stanie udzielić „przyjaznej pożyczki” nawet w ciągu 15 minut od chwili złożenia wniosku kredytowego. Dla uzyskania pożyczki konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na konto Big Credit, celem sprawdzenia tożsamości wnioskodawcy. Przelew realizowany jest na kwotę 1 grosza.
Możliwe jest przedłużenie okresu spłaty pożyczki, po dokonaniu odpowiedniej opłaty. W ramach promocji przy przedłużaniu pożyczki na kolejne 30 dni od BIG Credit klient otrzymuje 5 dni gratis.
W dniu urodzin klienci BIG Credit mogą zaciągać pożyczki gotówkowe z 50-procentową zniżką.

Dla kogo?
O pożyczkę w serwisie pożyczkowym Big Credit mogą ubiegać się osoby w wieku od 21 do 75 lat, które są polskimi obywatelami, posiadającymi stałą pracę i dobrą historię płatności. Klient musi zarejestrować swoje konto w serwisie BIG Credit, co wymaga wypełnienia elektronicznego wniosku i dokonania opłaty weryfikacyjnej.

BIGCredit opinie
4.5 (90%) z 2