Bocian Pożyczki opinie

Firma Bocian Pożyczki znana jest wielu z nas z reklam w telewizji. Oferuje ona pożyczki gotówkowe pozabankowe dostępne z obsługą domową. Pożyczki oferowane są nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Ponadto pożyczki dostępne są dla rolników. Kwota pożyczki rozpoczyna się od 600 złotych – maksymalna jest ustalana na podstawie weryfikacji klienta. Pożyczkę spłacamy w 35, 44 lub w 52 tygodnie. Atuty pożyczki od Bociana to także szybka decyzja i minimum formalności.

Jak uzyskać pożyczkę w Bocian Pożyczki?
Pożyczka domowa od Bocian Pożyczki pozwala na uzyskanie pieniędzy w czasie od 24 do 48 godzin. Wówczas klient otrzymuje gotówkę do domu. W celu uzyskania takiej pożyczki musimy skontaktować się z firmą. W trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem przekazujemy wstępne informacje. Potem czekamy na telefon od doradcy klienta, aby umówić się na spotkanie. W trakcie spotkana podpisujemy umowę i otrzymujemy pieniądze – także przekazywane są one w formie kart przedpłaconych. Podobnie formalności wyglądają w przypadku pożyczek firmowych.

Warunki udzielenia pożyczki domowej w Bocian Pożyczki:

  • wiek od 18 do 75 lat
  • źródło stałego dochodu
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy

Na stronie firmy znajdziemy informację, że Bocian Pożyczki podchodzi do każdego indywidualnie, dlatego istnieje możliwość uzyskania pożyczki w przypadku negatywnych wpisów w BIK.

Jak spłacić pożyczkę w Bocian Pożyczki?
Pożyczki w firmie Bocian spłacamy cotygodniowo, dlatego przy zawieraniu pożyczki wskazujemy na liczbę tygodni. W trakcie podpisywania umowy z doradcą ustala się dzień tygodnia i godzinę spłaty pożyczki, jako że doradca przyjeżdża wtedy do klienta i odbiera sumę.

Bocian Pożyczki – podsumowanie
Oferowane przez firmę Bocian Pożyczki pożyczki domowe to oferta przeznaczona dla osób potrzebujących gotówki na każdy cel – atutem jest możliwość załatwienia formalności w domu, co dla wielu osób jest najważniejsze. Plusem jest indywidualne rozpatrywanie wniosków pożyczkowych, co oznacza możliwość otrzymania pieniędzy przy wpisach w bazach dłużników.

Bocian Pożyczki opinie
5 (100%) z 1