Cashsport opinie

Strona główna » Opinie » Cashsport opinie

Firma Cashsport.pl Sp. z o.o. posiada swą główną siedzibę w Rawie Mazowieckiej. Udziela mikropożyczek gotówkowych przy zachowaniu minimum formalności.

O pożyczce

Pierwsza pożyczka w Cashsport, oferowana nowym klientom, może opiewać na kwotę od 100 do 500 zł. Kolejna ma już wysokość od 100 do 1000 zł. Cashsport.pl udziela mikropożyczek gotówkowych na okres od 7 do 30 dni. W przypadku pożyczki udzielonej na kwotę 500 zł, prowizja wyniesie 100 zł, a klient będzie miał do spłaty po 30 dniach kredytowania kwotę 600 zł. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania pożyczki wyniesie 819 proc.

Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki na kolejne 7, 14 lub 30 dni, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Dla pożyczki na kwotę 500 zł będzie to odpowiednio 45 zł, 50 zł oraz 100 zł.

Serwis pożyczkowy Cashsport.pl udziela gwarancji najtańszej pożyczki dla swoich klientów.  Wystarczy zapoznać się i zaakceptować regulamin pożyczkowy „GWARANCJA NAJTAŃSZEJ POŻYCZKI” by mieć możliwość negocjacji swojej pożyczki.

Dla kogo?

Pożyczki z Cashsport.pl kierowane są do osób legitymujących się polskim dowodem osobistym, które posiadają telefon komórkowy, skrzynkę mailową i konto bankowe w Polsce.

Aby mieć możliwość uzyskania mikropożyczki w serwisie Cashsport.pl, należy wybrać kwotę i okres jej spłaty, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny usług pożyczkowych dla osób fizycznych, czyli tzw. Kartę Klienta. Po dokonaniu takiej formalności, Cashsport kontaktuje się z klientem i w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej od razu przelewa pożyczkę na wskazany rachunek bankowy.

W celu potwierdzenia swojej tożsamości należy dokonać opłaty rejestracyjnej w kwocie 0,01 zł na konto Cashsport. W tytule przelewu należy podać „Potwierdzam rejestrację, akceptuję regulamin i zawarcie umowy cashsport.pl + numer pożyczki”. Klient akceptujący regulamin na Cashsport.pl jednocześnie wyraża zgodę na sprawdzenie jego historii kredytowania w BIK, BIG i w bazach ZBP.

Cashsport opinie
5 (100%) z 1