Credit opinie

Strona główna » Opinie » Credit opinie

Szybka pożyczka oferowana przez Credit to atrakcyjne wsparcie finansowe dostępne całkowicie przez internet. Pożyczki te oferowane są w sumie od 100 złotych do 4 000 złotych i możemy otrzymać je na okres do 30 dni. Dla nowych klientów przygotowano też darmowe pożyczki w kwocie do 1 200 złotych. Wówczas oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy.

Jak uzyskać pożyczkę w Credit?
Jeżeli chcemy zdecydować się na pożyczkę pozabankową, w Credit możemy otrzymać ją całkowicie przez internet. To doskonała oferta przeznaczona dla osób wymagających szybkiego wsparcia finansowego.

Aby uzyskać pożyczkę, będziemy musieli wskazać na sumę, która nas interesuje, a także na okres spłaty. W kalkulatorze pożyczek na stronie zobaczymy, jakie będą koszty pożyczenia pieniędzy. Następnie postępujemy według wskazówek – wypełniamy formularz wniosku i podajemy nasze dane, a także potwierdzamy je. Weryfikację możemy wykonać przez standardowy przelew na konto lub też przez usługę Instantor pozwalającą na weryfikację bez przelewu. Po przeanalizowaniu wniosku otrzymamy decyzję. Gdy będzie ona pozytywna, pożyczkę dostaniemy na nasze konto bankowe.

Warunki udzielenia pożyczki w Credit:

  • wiek powyżej 21 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy
  • brak zaległości odnotowanych w bazach BIK i BIG

Jak spłacić pożyczkę w Credit?
Pożyczkę możemy spłacić za pośrednictwem szybkich systemów płatności albo standardowego przelewu na wskazane konto bankowe. Pożyczka może być spłacona przed terminem bez żadnych dodatkowych kosztów.

Pożyczki można przedłużyć na określonych warunkach. Przedłużenie terminu spłaty pożyczki jest możliwe jedynie dla pożyczek z oprocentowaniem 0% i tylko jeden raz. Dokładne informacje dostępne są po zalogowaniu się na konto klienta.

Credit – podsumowanie

Pożyczki oferowane przez Credit to szybkie wsparcie finansowe dla wymagających dodatkowej gotówki. Atutem jest możliwość otrzymania pierwszej pożyczki za darmo, dlatego nie musimy wtedy ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z pożyczeniem pieniędzy.

Credit opinie
5 (100%) z 1