Ekspres Kasa opinie

Strona główna » Opinie » Ekspres Kasa opinie

Firma pożyczkowa Ekspres Kasa jest własnością grupy finansowej Ferratum. To pierwsza firma tego typu w Polsce, która działa pod nazwą banku. Ferratum Bank zarejestrowany jest na Malcie, a Ekspres Kasa funkcjonująca w Polsce, a dokładnie we Wrocławiu, jest tylko jego oddziałem.

Dane firmy

Nazwa firmy: Ferratum Poland Sp. z o.o
Adres: ul. Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław
Telefon: (71) 716 22 22
E-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl
Strona www: www.ekspreskasa.pl
Godziny pracy firmy: 9:00 – 21:00
NIP: 7010091551
REGON: 141136859
KRS: 0000289238

Pierwsza pożyczka

Ekspres Kasa ma w swojej ofercie atrakcyjną promocję dla nowych klientów. Mogą oni przy pierwszym korzystaniu z usług pożyczkowych Ekspres Kasa zaciągnąć darmową pierwszą pożyczkę w kwocie do 1500 zł na 30 dni, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów dodatkowych. Pożyczka nie jest wówczas oprocentowana, a koszty może generować tylko wtedy, gdy klient spóźni się z jej spłatą.

O pożyczce

Generalnie, firma pożyczkowa Ekspres Kasa udziela pożyczek w kwocie do 2000 zł. Nowi klienci mogą pożyczyć do 1500 zł za pierwszym razem, a później kwota ta wzrasta. Pierwszą pożyczkę trzeba spłacić w ciągu 15- 30 dni, ale kolejna może mieć okres kredytowania dwukrotnie dłuższy, wynoszący do 60 dni. Klient może wybrać, czy spłaci ją jednorazowo, czy też w rozłożeniu na dwie raty miesięczne.

Dla kogo?

Pożyczki udzielane przez firmę Ekspres Kasa są kierowane do osób w wieku od 20 do 70 lat, obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy posiadają numer telefonu w polskiej sieci komórkowej oraz numer rachunku bankowego w polskim banku.

Aby zaciągnąć pożyczkę w Ekspres Kasa należy posiadać numer telefonu komórkowego oraz numer dowodu osobistego. Konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza z własnego konta bankowego. Niekiedy pożyczkodawca może poprosić potencjalnego pożyczkobiorcę o przesłanie pocztą elektroniczną skanu swojego dowodu osobistego. O kolejne pożyczki klienci mogą wnioskować online lub SMS-em, z kwotą i numerem PESEL podanym w treści.

Ekspres Kasa opinie
4 (80%) z 2