Eksprespożyczka opinie

Strona główna » Opinie » Eksprespożyczka opinie

Eksprespożyczka jest marką pożyczek gotówkowych należącą do Argentum Capital Sp. z o.o.. Firma ta jest międzynarodową instytucją finansową funkcjonującą na rynku od 2009 roku. Zajmuje się udzielaniem ekspresowych pożyczek za pośrednictwem internetu lub sms.

O pożyczce
Pożyczka z Eksprespożyczka nie ma żadnych ukrytych kosztów, a klient już na samym początku wnioskowania o nią jest świadomy, ile będzie kosztowała. Za pierwszym razem Eksprespożyczka udzieli zobowiązania nowemu klientowi w kwocie od 200 do 500 zł, na okres od 10 do 30 dni. Pożyczka na 500 zł zaciągnięta na 30 dni pociągnie za sobą opłaty w wysokości 125 zł. Klient spłaci do Eksprespożyczki kwotę 625 zł. Istnieje możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki po uiszczeniu odpowiedniej kwoty na konto Eksprespożyczka. Przy kolejnej pożyczce maksymalny pułap kwotowy wynosi 1500 zł.

Dla kogo?
Pożyczkę z serwisu mogą otrzymać klienci w wieku od 21 do 60 lat, którzy są obywatelami Polski, posiadającymi numer PESEL oraz polski dowód osobisty. Nie mogą oni posiadać niepokrytych długów. Wymagane jest uzyskiwanie stałych dochodów oraz dobra historia spłaty wcześniej udzielonych pożyczek. O pożyczkę mogą wnioskować w Eksprespożyczka osoby, które zarejestrują swoje konto klienta i zalogują się do systemu, wprowadzając ID użytkownika i tymczasowe hasło. W kalkulatorze pożyczkowym należy wybrać najlepszy dla klienta wariant pożyczki i potwierdzić go wprowadzając hasło.

Eksprespożyczka opinie
4 (80%) z 2