Extraportfel opinie

Strona główna » Opinie » Extraportfel opinie

Firma pożyczkowa Extraportfel.pl specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, przy minimum formalności. Decyzja o udzieleniu pożyczki klientowi jest podejmowana w trybie natychmiastowym, a klient może spożytkować ją na dowolny cel.

Pierwsza pożyczka
Nowi klienci korzystający z oferty pożyczkowej Extraportfel.pl mają możliwość zaciągnięcia pożyczki w kwocie do 2000 zł na maksymalnie 45 dni, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. Zwracają dokładnie tyle, ile pożyczyli.

O pożyczce
Przy pierwszej pożyczce maksymalnie klient może otrzymać kwotę 2000 zł. Kolejne pożyczki mogą zaś wynieść od 100 do 5000 zł. Okres kredytowania wynosi od 5 do 45 dni.
Aby móc zaciągnąć pożyczkę w firmie Extraportfel należy wypełnić wniosek online. Po jego uzupełnieniu klient jest powiadamiany wiadomością email oraz SMS-em o decyzji pożyczkowej. Wniosek przetwarzany jest w czasie nie dłuższym niż 15 minut.

Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Extraportfel.pl umożliwia przedłużenie terminu spłaty o 10, 20 lub 30 dni, przy czym konieczne jest przelanie na konto pożyczkodawcy opłaty za przedłużenie przed terminem spłaty wskazanym w umowie pożyczkowej.

Pożyczka zaciągana na okres 30 dni na kwotę 5000 zł będzie generowała koszt rzędu 700 zł. Klient będzie miał do spłaty łącznie 6396 zł, a RRSO pożyczki wyniesie 1750 proc.

Dla kogo pożyczka?

Pożyczkę z Extraportfel.pl może zaciągnąć właściwie każdy obywatel Polski, który ma miejsce zamieszkania na terenie naszego kraju i ukończył 21 rok życia. Musi on legitymować się dowodem osobistym.

Extraportfel opinie
4.5 (90%) z 4