Flexinero opinie

Strona główna » Opinie » Flexinero opinie

Flexinero pozycjonuje się na rynku pożyczek pozabankowych jako firma udzielająca takich zobowiązań elastycznie i dająca swoim klientom wolność kredytową. Czołowym produktem Flexinero jest elastyczna linia kredytowa. Flexinero jest produktem należącym do Kreditech Polska Sp. Z o.o., będącą spółką zależną Kreditech Holding SSL GmbH.

O pożyczce
Aby skorzystać z elastycznej linii kredytowej klient Flexinero musi podać we wniosku online dane osobowe z dowodu osobistego i na tej podstawie pożyczkodawca określa, jaką kwotę zobowiązania może mu zaoferować. Od razu klient po przyznaniu linii może korzystać z wybranej kwoty, a odsetki płaci tylko za wypłacone pieniądze.
Flexinero prowadzi program „Wznieś się”, polegający na tym, że klient może uzyskać wyższy limit kredytowy za określone aktywności:

  • do 3000 zł dzięki połączeniu z kontem bankowym i połączeniu z profilami społecznościowy – poziom brązowy, punkty od 0 do 99
  • do 3600 zł za dokonywanie spłat regularnie i terminowo – poziom srebrny, punkty od 100 do 200
  • do 4500 zł – za częste korzystanie z linii kredytowej – poziom złoty, punkty od 300 do 999
  • do 12 000zł – za dokonywanie spłat regularnie i terminowo – poziom platyna, od 1000 punktów

Pożyczki z Flexinero są oprocentowane w przedziale od 3 do 12 proc. w skali miesiąca. Niższe oprocentowanie płacą stali klienci, uczestnicy programu „Wznieś się”.

Odnawialna linia kredytowa jest udzielana na maksymalnie 12 000 zł.

Flexinero opinie
4 (80%) z 2