Freezl opinie

Strona główna » Opinie » Freezl opinie

Freezl to oferta pożyczkowa przeznaczona dla ofert potrzebujących pieniędzy bez konieczności dostarczania zaświadczeń i bez sprawdzania w BIK. Jest to nowoczesna platforma internetowa, która specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych w kwotach od 100 do 5 000 złotych. Termin spłaty pożyczek wynosi 35 dni. Gdy wobec tego potrzebna jest dodatkowa gotówka na bardzo dogodnych warunkach, w Freezl jest to możliwe. Także firma prowadzi okresowe promocje pozwalające na pożyczenie pieniędzy za darmo.

Jak uzyskać pożyczkę w Freezl?
Pożyczki oferowane przez Freezl dostępne są nawet w 15 minut, dlatego są szybkim wsparciem finansowym dla tych, którzy potrzebują go najbardziej. Dodatkowym autem są uproszczone formalności, dlatego pożyczka ta jest dostępna dla szerokiego grona osób. Jedną z takich procedur jest logowanie przez Facebooka, Naszą Klasę lub LinkedIn.

Pierwszym krokiem w celu uzyskania pożyczki w Freezl jest wybranie sumy i okresu spłaty na kalkulatorze znajdującym się na stronie głównej. Od razu możemy zobaczyć koszty pożyczki. Potem wypełniamy formularz on-line, który jest konieczny do podjęcia decyzji. Następnym krokiem jest weryfikacja rachunku bankowego. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczka jest przyznawana, a pieniądze przelewane na konto.

Warunki udzielenia pożyczki w Freezl:

  • wiek od 18 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy

Jak spłacić pożyczkę w Freezl?
Pożyczkę spłacamy zgodnie z zapisami w umowie, w jednej racie, poprzez przelew na wskazane konto bankowe.

W przypadku problemów ze spłatą pożyczki należy skontaktować się z firmą pożyczkową w celu przedstawienia danej sytuacji.

Freezl – podsumowanie
Pożyczki pozabankowe oferowane przez firmę Freezl to atrakcyjna oferta przeznaczona dla osób potrzebujących dodatkowych pieniędzy, bez sprawdzania w bazach BIK oraz bez potwierdzania zarobków. Atutem jest wysoka suma do pożyczenia – aż 5 000 złotych. Dzięki temu nawet osoby z problemami finansowymi w przeszłości mogą uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Freezl opinie
5 (100%) z 1