HaloPożyczka opinie

Strona główna » Opinie » HaloPożyczka opinie

Firma pożyczkowa HaloPożyczka należy do Primus Finance Sp. z o.o. Oferuje swoim klientom szybkie pożyczki internetowe, które pozwalają na łatwe podreperowanie domowego budżetu. Wraz z HaloPożyczka możemy pożyczyć sumę do 4 000 złotych na 30 dni. Nowi klienci mogą pożyczyć sumę do 2 000 złotych i oddać ją bez żadnych dodatkowych kosztów. To powoduje, że HaloPożyczka to atrakcyjna oferta dla klientów wymagających wsparcia finansowego.

Jak uzyskach pożyczkę w HaloPożyczka?
Procedura ubiegania się o pożyczkę w firmie HaloPożyczka jest bardzo prosta i pozwala na uzyskanie potrzebnych pieniędzy nawet w kilkanaście minut. Do otrzymania pożyczki będziemy potrzebowali tylko dowodu, telefonu komórkowego oraz konta bankowego.

Pierwszym etapem jest wybranie odpowiadającej nam sumy oraz okresu spłaty w kalkulatorze pożyczkowym – możemy wtedy od razu sprawdzić koszty. Potem wypełniamy wniosek, potwierdzamy tożsamość z użyciem przelewu weryfikacyjnego albo systemu Szybka Identyfikacja i czekamy na otrzymanie decyzji. Gdy decyzja jest pozytywna, pieniądze będziemy mogli otrzymać w ciągu kilkunastu minut w ciągu godzin pracy firmy. To powoduje, że stanowi ona atrakcyjną propozycję dla każdego potrzebującego błyskawicznego zastrzyku gotówki.

Warunki udzielenia pożyczki w HaloPożyczka:

  • wiek od 18 do 75 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny rachunek bankowy
  • własny telefon komórkowy
  • brak zaległości w bazach BIK i BIG

Jak spłacić pożyczkę w HaloPożyczka?
Pożyczkę spłacamy poprzez wpłatę wskazanej sumy na konto bankowe firmy pożyczkowej. Sumę znajdziemy w umowie lub na swoim koncie. Pożyczka może być spłacona w szybszym terminie niż wskazany w umowie.

W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w terminie firma zaleca kontakt w celu ustalenia sposobu rozwiązania sytuacji. Istnieje możliwość refinansowania pożyczki.

HaloPożyczka – podsumowanie
Szybkie pożyczki on-line od HaloPożyczka to kolejna ciekawa propozycja na rynku. Jej warunki oraz koszty są porównywalne z innymi pożyczkami dostępnymi w firmach pozabankowych. Plusem jest możliwość wzięcia pierwszej pożyczki całkowicie za darmo.

HaloPożyczka opinie
5 (100%) z 1