Hapi Pożyczki opinie

Pożyczki ratalne Hapi Pożyczki znane są z reklam w telewizji – pozwalają na uzyskanie szybkiego wsparcia finansowego na dowolny cel. Pożyczyć możemy od 800 do 15 000 złotych na okres od 3 miesięcy do 36 miesięcy. Wobec tego możemy indywidualnie dopasować wysokość raty pożyczki, aby łatwo poradzić sobie z jej spłatą. Hapi Pożyczki to także możliwość spłaty nawet po 2 miesiącach od uzyskania pieniędzy oraz wakacje od spłat, aby uregulowanie zobowiązania było jeszcze prostsze.

Jak uzyskać Hapi Pożyczki?
Pożyczki oferowane są przez internet, dlatego możemy otrzymać je bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo dogodna propozycja dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki. Dodatkowym plusem jest również ograniczenie formalności – najczęściej nie są wymagane żadne zaświadczenia.

Aby otrzymać pożyczkę w Hapi, musimy wybrać kwotę oraz okres spłaty w internetowym kalkulatorze znajdującym się na stronie głównej. Wtedy możemy od razu zobaczyć koszty pożyczki. Potem wypełniamy wniosek, postępując według wskazań na stronie. Następnie nasze dane są potwierdzane telefonicznie. Po weryfikacji pieniądze przekazywane są na rachunek bankowy albo możemy wypłacić je gotówką w placówce Poczty Polskiej.

Warunki udzielenia pożyczki w Hapi Pożyczki:

  • wiek powyżej 21 lat
  • udokumentowane dochody
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy
  • brak zaległości odnotowanych w bazach BIK i BIG

Jak spłacić pożyczkę w Hapi Pożyczki?
Pożyczkę spłacamy ratalnie zgodnie z otrzymanym harmonogramem. Pieniądze przelewamy na wskazany rachunek.

W Hapi Pożyczki mamy możliwość samodzielnego wybrania dnia spłaty oraz możemy również skorzystać z wakacji kredytowych, czyli odroczenia spłaty pożyczki.

Hapi Pożyczki – podsumowanie
Pożyczki oferowane przez firmę Hapi to atrakcyjna propozycja przeznaczona dla osób wymagających dodatkowego wsparcia finansowego na dowolny cel. Dogodne warunki, indywidualna oferta, wybór dnia spłaty powodują, że są one dobrym rozwiązaniem wtedy, gdy potrzebujemy większej sumy.

Hapi Pożyczki opinie
5 (100%) z 1