Szybka pożyczka przez internet od Kasomat pozwala na uzyskanie gotówki do 3 000 złotych nawet w 15 minut. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 350 złotych, potem zwiększana jest ona do 1 000 złotych i wyższych sum. Termin spłaty pożyczki to od 1 do 30 dni. Firma została założona po to, aby pomagać osobom potrzebującym dodatkowego wsparcia finansowego. Swoim klientom udostępnia szybki, wygodny oraz prosty i bezpieczny sposób na uzyskanie krótkoterminowej pożyczki on-line – na dowolny cel i bez ukrytych opłat.

Jak uzyskać pożyczkę w Kasomat?
Pożyczki oferowane przez firmę Kasomat dostępne są przez internet, dlatego możemy uzyskać je bez potrzeby wychodzenia z domu. Są one jednak związane z nieco innymi formalnościami niż w przypadku większości firm pożyczkowych.

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku na stronie internetowej i założenie swojego konta. Rozpoczynamy od wybrania sumy i okresu spłaty. Następnie podajemy swoje dane i dodajemy do wniosku wyciąg z konta bankowego za okres 3 miesięcy albo wyciąg z konta za okres 1 miesiąca i dodatkowo rachunek za media, na przykład prąd, gaz, wodę, rachunek telefoniczny. Trzecim krokiem jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 złotego na wskazane konto firmy. Gdy weryfikacja zostanie przeprowadzona pozytywnie, w ciągu kilku minut otrzymujemy decyzję oraz niedługo potem przelew z pożyczką na swoje konto w zależności od czasu księgowania.

Warunki udzielenia pożyczki w Kasomat:

  • wiek od 20 do 65 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy
  • brak negatywnych wpisów w bazach dłużników oraz Krajowym Rejestrze Długów

Jak spłacić pożyczkę w Kasomat?
Pożyczkę spłacamy w jednej racie zgodnie z zapisami w umowie. Pożyczkę przelewamy na wskazane konto bankowe. Także możemy spłacić ją przedterminowo.

W Kasomat mamy też możliwość dokonania przedłużenia okresu spłaty o 30 dni. W tym celu musimy zalogować się na panel klienta i sprawdzić koszty. W celu przedłużenia okresu spłaty wykonujemy przelew na konto pożyczkodawcy.

Kasomat – podsumowanie
Pożyczka internetowa oferowana przez Kasomat to ciekawa oferta dla potrzebujących dodatkowej gotówki. Pewnym minusem jest tutaj konieczność przekazywania skanów rachunków oraz wyciągu z konta. Ponadto pożyczki udzielane są na niskie sumy zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów.

Kasomat opinie
Oceń

One Comment

    tom

    Z życia: pożyczka ratalna kasomat, spóźnienie ze spłatą po 2 dniach telefony do pracodawcy mimo braku próby nawiązania kontaktu ze mną, emaile i smsy ze straszeniem wywiadem gospodarczym, jakimiś bliżej nie sprecyzowanymi konsekwencjami, pytania w stylu: czy ja tak lubię? ogólnie pisane chamskim i wulgarnym językiem z polszczyzną na poziomie zero, teraz zaczeli naliczać opłatę 18/zł dzień za nieodesłanie umowy mimo iż jest to klauzula niedozwolona zawarta w ich umowie. Widocznie to oni nie ponieśli jeszcze konsekwencji takich działań a zgodnie z prawem można i trzeba ich o wiele oskarżyć. NIKOMU NIE POLECAM!!! LUDZIE NIE RÓBCIE TAKIEJ GŁUPOTY BIORĄC U NICH POŻYCZKĘ.

Dodaj komentarz

*
*

Required fields are marked *