Pożyczki KredytOK to szybkie wsparcie finansowe w potrzebie. KredytOK jest marką Capital Service Spółki Akcyjnej. Jest to jedna z niewielu firm pożyczkowych z polskim kapitałem. Działa na rynku finansowym od 1999 roku. Swoim klientom oferuje pożyczki w przeszło 100 oddziałach działających na terenie całej Polski. W KredytOK możemy pożyczyć sumę od 200 do 20 000 złotych, dlatego to atrakcyjna oferta przeznaczona dla osób potrzebujących wyższej pożyczki.

Jak uzyskać pożyczkę w KredytOK?
Klienci mają trzy możliwości uzyskania pożyczki w KredytOK. Mogą ubiegać się o nią w oddziale – wówczas wniosek o pożyczkę wypełnia się na miejscu i gotówkę możemy otrzymać od ręki. Druga opcja to złożenie wstępnego wniosku pożyczkowego przez internet, a następnie konsultant umówi się z nami w celu finalizacji formalności. Trzecia opcja to pożyczka na telefon, która oferowana jest w sumie do 2 000 złotych. Jest to specjalna oferta przeznaczona dla osób posiadających dochody z tytułu renty albo emerytury. Wówczas pieniądz otrzymujemy w placówce Poczty Polskiej albo Banku Pocztowym. Ponadto dostępna jest karta kredytowa pozwalająca na szybki dostęp do pieniędzy.

Warunki udzielenia pożyczki w KredytOK
Warunki dostępne są w placówkach. Firma oferuje szereg różnych produktów finansowych, które różnią się pomiędzy sobą kwotami, okresami spłaty oraz warunkami. Firma podchodzi indywidualnie do swoich klientów i zapewnia im dostęp do gotówki także w trudnych sytuacjach.

Jak spłacić pożyczkę w KredytOK?
Pożyczkę spłacamy zgodnie z warunkami zapisanymi w umowie oraz w regulaminie. Firma KredytOK posiada w swojej ofercie różne pożyczki, w tym chwilówki spłacane w jednej racie, a także pożyczki ratalne udzielane nawet na kilka lat.

Kredyt OK – podsumowanie
Oferta pożyczek w KredytOK zasługuje na uwagę. Znajdziemy szereg różnych produktów finansowych, które przeznaczone są dla potrzebujących dodatkowej gotówki. Minusem jest konieczność odwiedzenia placówki w celu realizacji formalności, ale punkty KredytOK dostępne są obecnie w każdym większym mieście.

KredytOK opinie
5 (100%) z 1

5 komentarzy

  Kasia

  Jest też czasem możliwość sprawdzenia przez telefon – ja sprawdziłam tak w Krakowie, ale wyłącznie dzięki uprzejmości doradcy. Do oddziału pojechałam dopełnić formalności i w 20 minut wyszłam z 5000zł.

  Miku

  lepiej niz inne firmy, latwiej sie dogadac, mniej formalnosci

  wujek

  Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

  radziuu

  a u mnie jeszcze do kredytu wyczyścili bik – za darmo! naprawde profeska

  Piotr

  Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

*
*

Required fields are marked *