KredytOK opinie

Pożyczki KredytOK to szybkie wsparcie finansowe w potrzebie. KredytOK jest marką Capital Service Spółki Akcyjnej. Jest to jedna z niewielu firm pożyczkowych z polskim kapitałem. Działa na rynku finansowym od 1999 roku. Swoim klientom oferuje pożyczki w przeszło 100 oddziałach działających na terenie całej Polski. W KredytOK możemy pożyczyć sumę od 200 do 20 000 złotych, dlatego to atrakcyjna oferta przeznaczona dla osób potrzebujących wyższej pożyczki.

Jak uzyskać pożyczkę w KredytOK?
Klienci mają trzy możliwości uzyskania pożyczki w KredytOK. Mogą ubiegać się o nią w oddziale – wówczas wniosek o pożyczkę wypełnia się na miejscu i gotówkę możemy otrzymać od ręki. Druga opcja to złożenie wstępnego wniosku pożyczkowego przez internet, a następnie konsultant umówi się z nami w celu finalizacji formalności. Trzecia opcja to pożyczka na telefon, która oferowana jest w sumie do 2 000 złotych. Jest to specjalna oferta przeznaczona dla osób posiadających dochody z tytułu renty albo emerytury. Wówczas pieniądz otrzymujemy w placówce Poczty Polskiej albo Banku Pocztowym. Ponadto dostępna jest karta kredytowa pozwalająca na szybki dostęp do pieniędzy.

Warunki udzielenia pożyczki w KredytOK
Warunki dostępne są w placówkach. Firma oferuje szereg różnych produktów finansowych, które różnią się pomiędzy sobą kwotami, okresami spłaty oraz warunkami. Firma podchodzi indywidualnie do swoich klientów i zapewnia im dostęp do gotówki także w trudnych sytuacjach.

Jak spłacić pożyczkę w KredytOK?
Pożyczkę spłacamy zgodnie z warunkami zapisanymi w umowie oraz w regulaminie. Firma KredytOK posiada w swojej ofercie różne pożyczki, w tym chwilówki spłacane w jednej racie, a także pożyczki ratalne udzielane nawet na kilka lat.

Kredyt OK – podsumowanie
Oferta pożyczek w KredytOK zasługuje na uwagę. Znajdziemy szereg różnych produktów finansowych, które przeznaczone są dla potrzebujących dodatkowej gotówki. Minusem jest konieczność odwiedzenia placówki w celu realizacji formalności, ale punkty KredytOK dostępne są obecnie w każdym większym mieście.

KredytOK opinie
5 (100%) z 1