Kyzoo opinie

Strona główna » Opinie » Kyzoo opinie

Serwis pożyczkowy Kyzoo.pl jest nazwą handlową firmy OK Money Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Udziela szybkich pożyczek gotówkowych dla szerokiego grona odbiorców.

O pożyczce
Pożyczki z Kyzoo to chwilówki udzielane osobom znajdującym się w nagłej potrzebie finansowej, którzy potrzebują krótkoterminowej pomocy. Pożyczka z Kyzoo jest dla nich rozwiązaniem tymczasowym.
Pierwsza pożyczka z Kyzoo.pl może zostać udzielona na kwotę do 500 zł. W przyszłości stali klienci firmy mają możliwość uzyskania pożyczek do kwoty 3000 zł. Okres kredytowania wynosi przy tym nie dłużej niż 30 dni.
Przykładowa pożyczka udzielona na kwotę 500 zł na 15 dni pociąga za sobą prowizję w wysokości 135 zł, przez co RRSO zobowiązania to 33 465 proc. Z kolei, zaciągając pożyczkę na 30 dni na kwotę 500 zł, prowizja wyniesie 160 zł, a RRSO zobowiązania tylko 2831 proc.

Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty zobowiązania w Kyzoo.pl za dodatkową opłatą.

Dla kogo?
Pożyczki z Kyzoo.pl są adresowane do osób pełnoletnich, posiadających telefon komórkowy, które nie mają negatywnej historii kredytowej, są obywatelem Polski i są zatrudnione w Polsce.
Przy weryfikacji klienta wnioskującego o pożyczkę, firma Kyzoo sprawdza jego zdolność kredytową, posługując się przy tym zautomatyzowaną procedurą decyzyjną online. Konieczne jest dokonanie przez nowego klienta przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 zł. Jest to traktowane jako środek bezpieczeństwa umożliwiający potwierdzenie tożsamości klienta i uzyskanie danych konta, na które zostanie wypłacona pożyczka z Kyzoo.pl.

Kyzoo opinie
4.3 (86.67%) z 3