Łatwy Kredyt opinie

Strona główna » Opinie » Łatwy Kredyt opinie

Serwis pożyczek chwilówek online LatwyKredyt.pl należy do firmy PolCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 zł. Firma ma wśród klientów opinię pożyczkodawcy, który niemalże każdemu konsumentowi jest w stanie udzielić pożyczki w pożądanej kwocie.

O firmie

Firma Łatwy Kredyt powstała już 17 lat temu, a debiutowała na łotewskim rynku pożyczkowym. W Polsce jej oferta dostępna jest od 2012 roku. Firma udziela szybkich pożyczek gotówkowych, przy zachowaniu minimum formalności. Klient może otrzymać pieniądze z pożyczki w formie przelewu na konto w ciągu 10-30 minut od momentu zaakceptowania wniosku pożyczkowego.

O ofercie

Serwis Łatwy Kredyt udziela szybkich pożyczek gotówkowych przez internet. Atutem oferty jest możliwość zaciągnięcia pierwszej darmowej pożyczki do kwoty 1000 zł na okres do 30 dni.  Jej oprocentowanie wynosi 0 proc. w skali roku. Generalnie, Łatwy Kredyt udziela pożyczek na kwoty do 3000 zł. Druga i każda kolejna pożyczka zaciągnięta przez klienta jest już oprocentowana.

Pożyczki Łatwy Kredyt kierowane są do polskich konsumentów, w wieku od 20 do 65 lat, którzy posiadają telefon komórkowy i rachunek w polskim banku.

Jak na firmy pożyczkowe działające w Polsce, koszt „Łatwego Kredytu” jest atrakcyjny i wynosi 18 proc. w skali miesiąca, co daje Roczną Rzeczywistą Stopę Oprocentowania na poziomie 649,2 proc.

Łatwy Kredyt opinie
4.3 (85%) z 4