Lime Kredyt opinie

Strona główna » Opinie » Lime Kredyt opinie

Lime Kredyt to serwis internetowy pozwalający na uzyskanie szybkiej pożyczki przez internet – pieniądze wypłacane są nawet tego samego dnia, co złożony wniosek. W Lime możemy wziąć pożyczkę na kilku poziomach w zależności od tego, jakie wymagania spełnimy.

Dostępne pożyczki w Lime Kredyt:
Lime Start – pożyczka od 100 do 800 złotych, od 7 do 30 dni
Lime Silver – pożyczka od 100 do 1 500 złotych, od 7 do 30 dni
Lime Gold – pożyczka od 100 do 2 500 złotych, od 7 do 30 dni
VIP – pożyczka od 100 do 3 000 złotych, od 6 do 30 dni, bezpłatne 5 dni korzystania z pożyczki oraz bezpłatne przedłużenie terminu spłaty pożyczki

W Lime Kredyt klienci mogą korzystać z coraz to lepszych pożyczek przy uzyskaniu odpowiednich stawek, na przykład wyższe limity dostępne są przy regularnym korzystaniu z usług, rejestracji karty kredytowej, polecaniu Lime Kredyt.

Jak uzyskać pożyczkę w Lime Kredyt?
Pożyczka udzielana jest na dogodnych warunkach. Konieczne jest tylko posiadanie dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego. Wypłata pieniędzy może nastąpić na rachunek bankowy albo na kartę dowolnego banku na terytorium Polski.

Pierwszym krokiem w skorzystaniu z oferty Lime Kredyt jest założenie własnego profilu na stronie internetowej. Następnie uzupełnia się w nim dane, na podstawie których ustala się odpowiednią taryfę – rodzaj dostępnej pożyczki. Im więcej danych uzupełnimy, tym lepszą pożyczkę będziemy mogli dostać. Potem wnioskujemy o pożyczkę. Po pozytywnej weryfikacji otrzymujemy pieniądze na wskazany rachunek bankowy.

Warunki udzielenia pożyczki w Lime Kredyt:

  • wiek powyżej 18 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy

Jak spłacić pożyczkę w Lime Kredyt?
Pożyczkę spłacamy poprzez wpłatę na konto bankowe w wyznaczonym terminie.

Lime Kredyt – podsumowanie
Oferta pożyczkowa dostępna w Lime Kredyt to interesująca propozycja przeznaczona dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki. Na uwagę zasługuje innowacyjny system przydzielania pożyczek poprzez odpowiednie taryfy. Plusem jest też pełna automatyzacja serwisu, co pozwala na uzyskanie pożyczki w krótkim terminie.

Lime Kredyt opinie
5 (100%) z 1