Monedo Now opinie

Strona główna » Opinie » Monedo Now opinie

Monedo Now to firma pożyczkowa stworzona przez Kreditech, właściciela firm pożyczkowych takich jak Kredito24 czy Pandamoney. W odróżnieniu do nich w Monedo Now możemy uzyskać pożyczkę ratalną na wyższe sumy. Minimalna wysokość pożyczki to 1 500 złotych, natomiast maksymalna to 10 000 złotych. Możemy samodzielnie wybrać wysokość rat – od 100 do 800 złotych miesięcznie dla okresu spłaty od 6 do 24 miesięcy. Dzięki temu w Monedo Now możemy pożyczyć wyższą sumę i oddać ją bez problemów. Ponadto istnieje możliwość podwyższenia wysokości istniejącej pożyczki po jej otrzymaniu.

Jak uzyskać pożyczkę w Monedo Now?
Pożyczki ratalne Monedo Now to pożyczki udzielane przez internet z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wyróżniają się wysoką przyznawalnością, brakiem ukrytych opłat oraz elastycznymi warunkami spłaty.

W celu uzyskania pożyczki konieczne jest wybranie odpowiedniej kwoty i wysokości rat na stronie głównej firmy, a następnie naciśnięcie wskazanego przycisku. Potem wypełniamy wniosek pożyczkowy. Po jego zatwierdzeniu otrzymujemy indywidualną ofertę. Nie jest ona wiążąca, dlatego na tym etapie możemy jeszcze się wycofać albo zmodyfikować wniosek. Kiedy oferta odpowiada klientowi, może odpisać umowę on-line i niedługo potem otrzyma wypłatę środków. Weryfikacja klienta odbywa się przez wykonanie przelewu weryfikacyjnego lub przy pomocy aplikacji KontoConnect.

Warunki udzielenia pożyczki w Monedo Now:

  • co najmniej 18 lat
  • regularny dochód
  • zamieszkanie w Polsce
  • własne konto bankowe
  • własny telefon komórkowy

W przypadku figurowania w rejestrze dłużników firma podejmuje indywidualną decyzję o pożyczce, bazując nie tylko na historii kredytowej klienta.

Jak wygląda spłata pożyczki w Monedo Now?
Spłata pożyczki odbywa się zgodnie z indywidualnym planem na konto bankowe firmy pożyczkowej. Istnieje także możliwość płatności kartą płatniczą, kredytową, przez system PayPal z użyciem tak zwanych płatności cyklicznych. Monedo Now informuje też e-mailami i SMS-ami o zbliżającym się terminie spłaty. Nie ma możliwości wydłużenia terminu spłaty.

Monedo Now – podsumowanie
Monedo Now to szybka i wygodna pożyczka ratalna on-line pozwalająca na pożyczenie sumy do 10 000 złotych na okres do 24 miesięcy. Plusem jest możliwość uzyskania pożyczki nawet przy wpisach w bazach dłużników.

Monedo Now opinie
5 (100%) z 1