Motopożyczka opinie

Strona główna » Opinie » Motopożyczka opinie

Serwis Motopożyczka wyróżnia się na tle innych firm pozabankowych na polskim rynku kredytowym tym, że udziela pożyczek bez BIK pod zastaw samochodu. W swojej ofercie serwis motopozyczka.pl posiada pożyczkę pod zastaw samochodu oraz pożyczkę na zakup samochodu.

Pożyczka pod zastaw samochodu
Pożyczka pod zastaw samochodu jest udzielana klientom będącym właścicielami nowego lub używanego samochodu – maksymalny auto mieć mieć 12 lat. Warunkiem udzielenia pożyczki jest to, aby samochód należał w 100 procentach do pożyczkobiorcy. Dla uzyskania pożyczki pod zastaw samochodu w Motopożyczka konieczne jest okazanie dwóch dokumentów tożsamości, dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz polisy AC/OC.
Pożyczka udzielana jest maksymalnie w kwocie do 100 000 zł, choć jej wartość zależy od wartości samochodu będącego w zastawie. Okres pożyczki wyniesie zaś od 3 miesięcy do 6 lat.

Pożyczka na zakup samochodu
Drugim produktem finansowym oferowanym przez Motopożyczka jest pożyczka na zakup samochodu. Serwis wymaga wkładu własnego w wysokości 40 proc. wartości samochodu, jaki klient planuje kupić. Konieczne jest osiąganie dochodów przez pożyczkobiorcę. Wówczas nawet przy negatywnej historii finansowania, może on liczyć na uzyskanie Motopożyczki. Pożyczka na zakup samochodu może zostać udzielona nawet do 100 procent wartości kupowanego auta, na okres od 3 miesięcy do 6 lat. Jej maksymalna kwota wyniesie 100 000 zł. Do uzyskania pożyczki niezbędne będą dwa dokumenty tożsamości, dowód rejestracyjny pojazdu oraz polisa AC/OC pojazdu.

Zabezpieczeniem pożyczek w Motopożyczce jest przewłaszczenie ustanowione na kupowanym lub posiadanym pojeździe.

Motopożyczka opinie
4 (80%) z 2