Ofin opinie

Strona główna » Opinie » Ofin opinie

Serwis pożyczek gotówkowych pozabankowych Ofin.pl jest własnością spółki Sfera-Finansów SA, wydawcy grupy serwisów internetowych poświęconych tematyce związanej z finansami osobistymi. Ofin specjalizuje się w udzielaniu pożyczek szybko i bez zbędnych formalności.

O pożyczce
Ofin udziela pożyczek klientom w kwocie od 100 zł do 2000 zł, na okres 15, 30 lub 60 dni. Pierwsza pożyczka przyznawana jest w kwocie maksymalnie 1500 zł. Jest to krótkoterminowa usługa finansowa, która udostępniana jest klientom szybko, bez sprawdzania historii kredytowej w BIK. Nie trzeba dopełniać zbyt wielu formalności, aby móc uzyskać pożyczkę. Wystarczy dowód osobisty oraz własne konto bankowe. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest w ciągu 15 minut od chwili wnioskowania o nią, a pieniądze z pożyczki Ofin wypłaca w ciągu godziny na konto klienta podane we wniosku pożyczkowym. Gotówkę może on więc podjąć w bankomacie. Oprocentowanie pożyczki udzielanej przez Ofin jest równe czterokrotności stopy kredytu lombardowego.

Dla kogo?
Aby móc starać się o pożyczkę w Ofin należy wypełnić wniosek pożyczkowy, w którym podaje się numer własnego dowodu osobistego i telefonu komórkowego. Serwis wysyła na numer telefonu klienta SMS z 5-cyfrowym numerem PIN, pozwalającym na zalogowanie się do konta. Loginem jest zaś numer telefonu komórkowego. Na koncie można sprawdzić od razu status pożyczki. W celu jej uzyskania należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł z własnego konta bankowego, jako potwierdzenie warunków przyznania pożyczki i danych osobowych. Klientem Ofin może zostać osoba w przedziale wiekowym od 21 do 75 roku życia, która nie jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Długów.

Ofin opinie
4 (80%) z 2