OK money opinie

Strona główna » Opinie » OK money opinie

Firma pożyczkowa Ok Money stanowi integralną część międzynarodowej grupy Dollar Financial Group. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, tzw. chwilówek. Główna siedziba OK Money Poland Sp. Z o.o. znajduje się w Gdańsku.

Pierwsza pożyczka

Nowi klienci, którzy po raz pierwszy zdecydują się na skorzystanie z oferty OK Money, będą mogli uzyskać darmową pożyczkę, bez naliczania odsetek czy uiszczania jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji. Promocja na pierwszą pożyczkę za darmo obejmuje wyłącznie pożyczki do kwoty 500 zł.

O pożyczce

OK Money udziela swoim klientom za pierwszym razem pożyczki na kwotę do 500 zł. Druga pożyczka może być udzielona na kwotę do 800 zł, a trzecia i każda kolejna w kwocie od 200 zł do 3000 zł. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania zobowiązania wynosi 2830,78 proc. Zaletą oferty jest klarowność kosztów ponoszonych przez klienta. Pożyczając 500 zł na 30 dni zapłaci on łącznie 660 zł. Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki, po wcześniejszym uiszczeniu odpowiedniej kwoty.

Dla kogo?

Pożyczka z OK Money kierowana jest do osób w wieku od 18 do 75 lat, którzy posiadają polskie obywatelstwo, aktywny numer telefonu komórkowego, czynne konto bankowe w polskim banku oraz stałe i udokumentowane zatrudnienie oraz dochody. Osoby bezrobotne, które widnieją w bazach Krajowego Rejestru Dłużników lub mają negatywną opinię w BIK-u nie mają szansy na uzyskanie pożyczki z OK Money. Przed udzieleniem finansowania firma ta sprawdza swoich klientów wnioskujących o pożyczki chwilówki w bazach BIK, KRD, BIG i ERIF. Przy wnioskowaniu o pożyczkę konieczna jest weryfikacja tożsamości potencjalnego pożyczkobiorcy.

OK money opinie
4.5 (90%) z 2