Pożyczkomat opinie

Firma Pożyczkomat oferuje szybkie pożyczki gotówkowe, tak zwane chwilówki. Jest własnością firmy Friendy Finance Poland Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Pierwsza pożyczka
Pożyczkomat proponuje pierwszą darmową pożyczkę na kwotę od 50 do 500 zł, zaciąganą wyłącznie na 7 dni. Koszt pożyczki wyniesie wówczas 0 zł.

Dane firmy

Nazwa firmy: Friendly Finance Poland Sp. z o.o.
Adres: ul. Złota 7 lok. 18, 00-019 Warszawa
Telefon: 22 112 01 12
E-mail: kontakt@pozyczkomat.pl
Strona www: www.pozyczkomat.pl
Godziny pracy firmy: 8:00 – 20:00
NIP: 10700255046
REGON: 146512445
KRS: 0000448749

O pożyczce

Pożyczkomat jako jedna z nielicznych firm pozabankowych działających na polskim rynku finansowym, oferuje pożyczki od najniższych kwot, nawet od 50 zł. Pożyczka w wysokości minimalnej może być zaciągnięta na maksymalnie 1 miesiąc. Klienci Pożyczkomatu mogą pożyczyć najwięcej 800 zł, bez względu na to, czy są to nowi klienci czy osoby, które już wcześniej korzystały z oferty tej firmy pozabankowej. Czas spłaty pożyczki wynosi od tygodnia do 1 miesiąca. Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki, ale tylko po uprzednim dokonaniu przelewu opłaty za przedłużenie. Koszt pożyczki na 100 zł na 14 dni wynosi 19 zł.

Jak uzyskać pożyczkę

Pożyczkę można zaciągnąć całkowicie przez internet, składając wniosek pożyczkowy online. Doradcy Pożyczkomatu pozostają do dyspozycji klienta 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Przy weryfikacji klienta wykorzystywany jest automatyczny system, który zatwierdza wnioski. Dlatego na wydanie decyzji pożyczkowej klient oczekuje około 10 minut. Po tym czasie i wydaniu pozytywnej decyzji na wniosek pożyczkowy, klient otrzymuje wypłatę pieniędzy na wskazane konto bankowe.

Przy udzielaniu pożyczki Pożyczkomat nie kontroluje historii kredytowania swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej i nie sprawdza ich w Krajowym Rejestrze Dłużników.
Same formalności wymagane od klientów przez Pożyczkomat zostały zredukowane do minimum. Wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny online, poczekać na kontakt z konsultantem, zaakceptować drogą elektroniczną warunki umowy i potwierdzić adres e-mail. Później można już po zalogowaniu się klienta na stronie Pożyczkomatu, wybrać wysokość pożyczki i okres spłaty, a następnie kliknąć przycisk wyślij wniosek.

Pożyczkomat opinie
4 (80%) z 2