Provident opinie

Strona główna » Opinie » Provident opinie

Firma Provident jest jedną z najbardziej znanych firm pożyczek pozabankowych działających w Polsce. Istnieje ona od 1997 roku i zaliczana jest do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finnace. Spółka obecna jest nie tylko na rynku polskim, ale i czeskim, słowackim, rumuńskim, węgierskim, litewskim i meksykańskim. Provident specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych przy minimalnych formalnościach, klientom indywidualnym i firmowym.

Dane firmy

Nazwa firmy: Provident Polska S.A.
Adres: ul. Polna 11 00-633 Warszawa
Telefon: 600 400 300
E-mail: bok@provident.pl
Strona www: www.provident.pl
Godziny pracy firmy: 7:00 – 21:00
NIP: 525-15-71-292
REGON: 011994880
KRS: 5251571292

O pożyczkach

Provident oferuje pożyczki na konto i za pośrednictwem doradcy. W przypadku pożyczki „Provident na konto” dokonywany jest bezpośredni przelew na konto bankowe, zaś w przypadku pożyczki Provident doradca, świadczona jest na rzecz klienta obsługa osobista pożyczki przez doradcę Providenta, który dostarcza pieniądze na wskazany adres i odbiera raty w ustalonej formie.
Przy pierwszej pożyczce można zaciągnąć zobowiązanie w kwocie od 300 do 7 000 zł. Dla stałych klientów kwota pożyczki rośnie do 10 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania pożyczki wynosi 84,6 proc. Przy pożyczce na 1000 zł klient spłaci 1403,13 zł.
Pożyczki udzielane są na okres 30, 45, 60 lub 90 dni i spłacane w trybie rat tygodniowych. Spłata odbywa się na konto Providenta lub do rąk doradcy kredytowego. Oferta z obsługą domową jest droższa niż bez niej, ale wygodniejsza dla wielu pożyczkobiorców.

Jak uzyskać pożyczkę?

Wystarczy skontaktować się elektronicznie lub telefonicznie z firmą Provident, aby móc wnioskować o pożyczkę. Do jej udzielenia nie są wymagani poręczyciele, a koszty pożyczki od początku są ujawnione klientowi. Provident nie stosuje żadnych ukrytych opłat, a cennik firmowy jest jasno określony na stronie internetowej, gdzie przeprowadzana jest symulacja kredytowa za pośrednictwem kalkulatora. Klient od razu wie, ile pieniędzy może uzyskać, jaki jest termin spłaty pożyczki, wysokość raty tygodniowej oraz całkowita suma rat do zapłaty.

Dla kogo?

Pożyczki z firmy Provident dostępne są wyłącznie dla osób pełnoletnich, posiadających stałe miejsce zameldowania, poświadczone wpisem w dowodzie osobistym i mające stałe źródło dochodu.

Provident opinie
4 (80%) z 2