Ratka opinie

Strona główna » Opinie » Ratka opinie

Pożyczki pozabankowe Ratka oferowane są dla osób potrzebujących wyższej sumy na dowolny cel. Współpracuje ona z firmą Aasa Polska specjalizującą się w udzielaniu pożyczek długoterminowych. Pożyczyć możemy od 1 000 do 10 000 złotych i spłacić pożyczkę w terminie od 10 do 24 miesięcy. Jeżeli potrzebna jest większa gotówka, w serwisie pożyczkowym Ratka możemy otrzymać ją bez wychodzenia z domu – całkowicie przez internet.

Jak uzyskać pożyczkę w Ratka?
W celu otrzymana pożyczki musimy mieć dostęp do internetu, dowód osobisty, telefon komórkowy oraz stały dochód. Warto przy tym wskazać, że Ratka rozpatruje wnioski indywidualnie, dlatego o pożyczkę możemy wnioskować nawet wtedy, gdy figurujemy w rejestrze dłużników.

Wniosek składamy całkowicie przez internet, ale w celu dokończenia formalności będziemy musieli odebrać umowę od kuriera i podpisać ją. Dopiero potem pieniądze przekazywane są na wskazane konto bankowe. Wobec tego nie ma potrzeby przeprowadzania standardowej weryfikacji z użyciem przelewu bankowego. Taka procedura chroni klientów przed próbami wyłudzenia pieniędzy na fałszywe czy skradzione dane osobowe.

Warunki udzielenia pożyczki w Ratka:

  • wiek od 20 do 80 lat
  • udokumentowane dochody
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy

Jak spłacić pożyczkę w Ratka?
Pożyczkę spłacamy zgodnie z harmonogramem, który otrzymujemy wraz z umową pożyczkową. W Ratka istnieje także możliwość spłaty pożyczki przed terminem bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W tym celu należy skontaktować się z firmą.

Ponadto klient ma możliwość zmiany terminu spłaty rat – także należy wtedy uzgodnić szczegóły z biurem obsługi firmy Ratka.

Ratka – podsumowanie
Pożyczki internetowe Ratka to wysokie sumy dla potrzebujących sporego zastrzyku gotówki. W przypadku tej pożyczki musimy jednak przejść inną procedurę, a mianowicie obejmuje ona też wizytę kuriera. To zwiększenie bezpieczeństwa pożyczki, ale też wydłużenie okresu oczekiwania na wypłatę pieniędzy.

Ratka opinie
5 (100%) z 1