Saldo opinie

Strona główna » Opinie » Saldo opinie

Marka Saldo.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym, będącym własnością firmy Tact Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się udzielaniem pożyczek online pozabankowych, w  formie odnawialnego limitu pożyczkowego.

O pożyczkach z Saldo.pl

Firma Saldo.pl oferuje możliwość elastycznego pożyczania pieniędzy, w formie odnawialnego limitu pożyczkowego. Jest to unikalna oferta w skali polskiego rynku pożyczek pozabankowych. Limit może wynieść do 5 tys. zł i udzielany jest na czas nieokreślony. Klient elastycznie zarządza limitem i płaci odsetki jedynie wtedy, gdy korzysta z odnawialnego limitu pożyczkowego. Nie ma przy tym żadnych ukrytych opłat.

Koszty miesięczne korzystania z oferty limitu pożyczkowego z Saldo.pl zależne są od jego kwoty i wynoszą:

  • 35 zł dla limitu na 300 zł,
  • 54 zł dla limitu na 500 zł,
  • 100 zł dla limitu na 1000 zł,
  • 184 zł dla limitu na 2000 zł,
  • 250 zł dla limitu na 3000 zł,
  • 300 zł dla limitu na 4000 zł,
  • 334 zł dla limitu na 5000 zł.

Przykładowa Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla odnawialnego limitu pożyczkowego udzielanego w kwocie 1000 zł z prowizją 100,7 zł miesięcznie i z oprocentowaniem nominalnym 0 proc., wynosi 220 proc.

Dla kogo?

Saldo.pl oferuje odnawialny limit pożyczkowy wyłącznie dla osób w wieku powyżej 23 lat, posiadających polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie Polski. Klient musi posiadać rachunek bankowy, wypełnić wniosek pożyczkowy i dokonać poprawnej weryfikacji tożsamości. Nie może posiadać negatywnych wpisów w bazach BIG lub BIK i przejść pozytywnie proces oceny zdolności kredytowej.

Jak skorzystać z oferty?

Klient, który chciałby uzyskać odnawialny limit pożyczkowy w Saldo.pl, musi uruchomić na stronie swoje konto. Może spłacać część limitu w dowolnym czasie, a także ponownie wypłacić dostępne środki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Każdorazowo dla klienta Saldo.pl określa koszty korzystania z limitu, dlatego od razu jest on świadomy ile zapłaci za pożyczkę.

Saldo opinie
4 (80%) z 2