SMART Pożyczka opinie

Serwis pożyczkowy SMARTpozyczka.pl jest własnością firmy Chimonic Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie. Pożyczek firma udziela za pośrednictwem spółki Mała Pożyczka Sp. z o.o. z Białegostoku. Specjalizuje się w udostępnianiu klientom szybkich pożyczek gotówkowych, tzw. chwilówek.

Pierwsza pożyczka
W SMART Pożyczce istnieje możliwość zaciągnięcia przez nowego klienta, który nigdy wcześniej nie korzystał z tej oferty, pierwszej pożyczki bezpłatnie. Udzielona zostanie ona na okres od 5 do 30 dni, a jej RRSO wyniesie 0%. Klient oddaje dokładnie tyle samo, ile pożyczył. Maksymalnie za pierwszym razem można pożyczyć do 600 zł.

O pożyczce
Pożyczkodawca SMART Pożyczka udziela pożyczek gotówkowych w kwocie od 200 zł do 2500 zł, na okres 5, 10, 15, 20, 25 i 30 dni. Pożyczka dostępna jest szybko, wygodnie bez zbędnych formalności, w trybie online przez internet lub SMS. Pierwsza pożyczka udzielana jest w kwocie do 600 zł, druga do 1000 zł, trzecia i czwarta do 1500 zł, piąta i szósta do 2000 zł, a kolejne do 2500 zł.

Dla kogo?
SMART Pożyczka kierowana jest do osób w wieku 21-70 lat, którzy są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Klient powinien być aktualnie zatrudniony i nie mieć wpisów do rejestrów dłużników, naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.
Przy udzielaniu pożyczki przez SMART pożyczkę konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 zł na konto pożyczkodawcy, celem potwierdzenia swojej tożsamości. Pożyczkodawca nie wymaga przedstawiania zaświadczenia o dochodach pożyczkobiorcy, ani innych dokumentów.

SMART Pożyczka opinie
3.5 (70%) z 4