SMS Kredyt opinie

Strona główna » Opinie » SMS Kredyt opinie

Firma pożyczek pozabankowych udzielanych w formie online SMS Kredyt, jest własnością SMS Invest Spółki z o.o. SMS Kredyt Sp. J.

O pożyczce

W ofercie SMS Kredyt znajdują się pożyczki udzielane na 15 lub 30 dni albo na 48 miesięcy. Krótkoterminowe pożyczki opiewają na kwotę od 200 do 800 zł, a długoterminowe do kwoty 15 000 zł. SMS Kredyt nie prowadzi promocji na pierwszą bezpłatną pożyczkę. Nowi klienci mogą pożyczyć od SMS Kredyt maksymalnie 600 zł. Później kwota pożyczki wzrasta. Oprocentowanie zobowiązań w SMS Kredyt wynosi od 12 proc. w skali roku, a ich RRSO wynosi od 281,7 proc.

Prócz szybkich pożyczek pozabankowych, SMS Kredyt oferuje też pożyczkę na rachunku udzielaną na 30 dni, która pozwala np. na pokrycie kosztów bieżących eksploatacji mieszkania klienta.

Dla kogo?

Pożyczki SMS Kredyt kierowane są do osób w wieku od 20 do 80 lat, które posiadają odpowiednią zdolność kredytową. Jest ona badana na podstawie firmowego programu. SMS Kredyt udzieli pożyczki osobie posiadającej numer PESEL, stałe źródło dochody oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski. Pożyczkobiorcą nie zostanie osoba, która posiada negatywną historię kredytową w BIG InfoMonitorze.

O ofercie

Zaciągnięcie pożyczki w SMS Kredyt wymaga wypełnienia wniosku pożyczkowego oraz dokonania opłaty rejestracyjnej. Czas weryfikacji klienta wynosi około 30 minut. Klient może zaciągnąć pożyczkę w SMS Kredyt za pośrednictwem:

  • wiadomości SMS,
  • wniosku online, czyli przez internet,
  • telefonu,
  • stacjonarnych punktów pośrednictwa finansowego zlokalizowanych na terenie całego kraju.
SMS Kredyt opinie
4.5 (90%) z 2