Solven opinie

Strona główna » Opinie » Solven opinie

Firma pożyczkowa Solven zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych. Jest to firma z polskim kapitałem, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym. Gdy potrzebna jest dodatkowa suma na różne wydatki, w Solven możemy otrzymać od 100 do nawet 5 000 złotych. Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni i klient może wybrać taki, który odpowiada mu najbardziej. Istnieje także możliwość przedłużenia okresu spłaty.

Jak uzyskać pożyczkę w Solven?
Firma wskazuje na swojej stronie internetowej, że jej pożyczki cechują się prostymi regułami – nie mają żadnych ukrytych opłat oraz wszystkie ważne informacje podane są w sposób czytelny i jasny. Pożyczka jest dostępna 100% on-line, dlatego można ją wziąć bez wychodzenia z domu. Również warunki są dogodne, dlatego pożyczka od Solven jest szybka i praktyczna.

W celu uzyskania pożyczki wybieramy określoną kwotę, której potrzebujemy, a także określamy czas spłaty. Kolejny etap do wypełnienie formularzu oraz weryfikacja, czyli formalności są takie same, jak w innych firmach pożyczkowych. Gdy wniosek zostanie rozpatrzony, otrzymujemy informację i przelew na konto.

Warunki udzielenia pożyczki w Solven:

  • wiek od 18 lat do 76 lat
  • stały, udokumentowany dochód
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy
  • brak zaległości odnotowanych w bazach BIK i BIG

Jak spłacić pożyczkę w Solven?
Pożyczkę spłacamy poprzez wykonanie przelewu na konto bankowe firmy pożyczkowej. Spłata pożyczki odbywa się w jednej racie i musi nastąpić przed wskazanym terminem.

W przypadku, gdy klient nie ma możliwości spłaty zobowiązania w terminie, może skorzystać z przedłużenia okresu spłaty. Spłatę możemy przedłużyć o 7, 14 albo 30 dni, przy czym opłata oraz czas przedłużenia pożyczki zależne są od jej parametrów.

Solven – podsumowanie
Internetowe pożyczki pozabankowe oferowane przez firmę Solven pozwalają na szybkie uzyskanie dodatkowej gotówki w kwocie do 5 000 złotych – także dla nowych klientów. To atrakcyjna oferta dla osób potrzebujących szybkiego zastrzyku finansowego. Plusem jest też możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki.

Solven opinie
5 (100%) z 1