Super Credit

Strona główna » Opinie » Super Credit

Super Credit specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek pozabankowych przez internet. Oferuje pożyczki także w swoich punkach współpracujących – u agentów oraz brokerów na terenie całego kraju. Super Credit jest marką Axcess Financial Poland, która od 2011 roku zajmuje się oferowaniem produktów finansowych w Polsce. Super Credit oferuje swoim klientom krótkoterminowe pożyczki w kwocie do 1 000 złotych dla nowych klientów i 1 500 złotych dla stałych klientów na 30 dni, a także pożyczki długoterminowe od 4 do 12 comiesięcznych rat w kwocie do 5 000 złotych.

Jak uzyskać pożyczkę w Super Credit?
Procedura uzyskania pożyczki w Super Credit jest bardzo dogodna dla klienta. Plusem jest brak skomplikowanych formalności, które powodują, że pieniądze możemy otrzymać bez czekania.

Pierwszym etapem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego przez internet. W nim określamy potrzebną nam sumę i okres spłaty i podajemy inne wskazane dane. Przechodzimy też weryfikację tożsamości poprzez wykonane przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 złotego. Także istnieje możliwość weryfikacji przez usługę Kontomatik. Potem następuje weryfikacja wniosku i podjęcie decyzji. Gdy pożyczka zostanie przyznana, kwota jest przekazywana na konto klienta w kilka minut.

Warunki udzielenia pożyczki w Super Credit:

  • wiek od 18 lat
  • udokumentowane dochody w kwocie powyżej 500 złotych miesięcznie
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy

Firma sprawdza także klientów w bazach dłużników, ale nie wskazuje, czy bierze informacje tego rodzaju pod uwagę.

Jak spłacić pożyczkę w Super Credit?
Pożyczkę spłacamy zgodnie z informacjami w umowie. W przypadku pożyczki chwilówki oddajemy ją w jednej racie do wyznaczonego dnia. Dla pożyczek ratalnych oddajemy kwoty według harmonogramu.

Super Credit – podsumowanie
Pożyczki Super Credit to atrakcyjna oferta dostępna zarówno on-line, jak i stacjonarnie. Dzięki szerokiej gamie okresów spłaty klient może dobrać taki, który odpowiada mu najbardziej.

Super Credit
5 (100%) z 1