Super Grosz opinie

Strona główna » Opinie » Super Grosz opinie

Szybkie pożyczki pozabankowe SuperGrosz to oferta przeznaczona dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki od zaraz. Jest to nowa firma pożyczkowa na polskim rynku, której usługi podobne są do innych firm działających w branży. W SuperGrosz możemy pożyczyć od 1 000 do 10 000 złotych na okres od 2 do 48 miesięcy. Jako że są to pożyczki ratalne, spłatę możemy wykonać szybko i wygodnie.

Jak uzyskać pożyczkę w SuperGrosz?
Pożyczkę w SuperGrosz możemy dostać przez internet, dlatego jest to bardzo atrakcyjna oferta przeznaczona dla osób potrzebujących dodatkowego wsparcia finansowego na dogodnych warunkach. Formalności również są ograniczone – co więcej, nie ma potrzeby posiadania konta bankowego, ponieważ firma oferuje też możliwość weryfikacji i wypłaty pożyczki z użyciem czeku GIRO. W ten sposób możemy także wziąć pożyczkę przez telefon, składając wniosek u konsultanta.

Gdy chcemy wziąć pożyczkę przez internet, pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku on-line ze wskazaniem na sumę oraz liczbę rat. Korzystamy wtedy ze specjalnego kalkulatora pożyczkowego pozwalającego na sprawdzenie kosztów związanych z pożyczką. Potem przechodzimy przez standardową procedurę weryfikacji albo przez weryfikację przez system Konto X. Po rozpatrzeniu wniosku przelew będzie wykonany na nasze konto bankowe.

Warunki udzielenia pożyczki w SuperGrosz:

  • wiek powyżej 18 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy

W zależności od wybranej wersji pożyczki konto bankowe będzie konieczne albo zbędne.

Jak spłacić pożyczkę w SuperGrosz?
Spłatę pożyczki wykonujemy za pośrednictwem strony internetowej SuperGrosz po zalogowaniu się na swoje konto klienta – wówczas możemy skorzystać ze specjalnego systemu szybkiej spłaty. Możemy też wykonać standardowy przelew na konto. Pożyczka może być spłacona przed terminem.

SuperGrosz – podsumowanie
Pożyczki ratalne SuperGrosz to atrakcyjna oferta dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. W tym przypadku plusem jest także możliwość otrzymania pieniędzy przez czek GIRO w placówce pocztowej, bez potrzeby posiadania konta bankowego.

Super Grosz opinie
5 (100%) z 1