Szybkie pożyczki pozabankowe SuperGrosz to oferta przeznaczona dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki od zaraz. Jest to nowa firma pożyczkowa na polskim rynku, której usługi podobne są do innych firm działających w branży. W SuperGrosz możemy pożyczyć od 1 000 do 10 000 złotych na okres od 2 do 48 miesięcy. Jako że są to pożyczki ratalne, spłatę możemy wykonać szybko i wygodnie.

Jak uzyskać pożyczkę w SuperGrosz?
Pożyczkę w SuperGrosz możemy dostać przez internet, dlatego jest to bardzo atrakcyjna oferta przeznaczona dla osób potrzebujących dodatkowego wsparcia finansowego na dogodnych warunkach. Formalności również są ograniczone – co więcej, nie ma potrzeby posiadania konta bankowego, ponieważ firma oferuje też możliwość weryfikacji i wypłaty pożyczki z użyciem czeku GIRO. W ten sposób możemy także wziąć pożyczkę przez telefon, składając wniosek u konsultanta.

Gdy chcemy wziąć pożyczkę przez internet, pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku on-line ze wskazaniem na sumę oraz liczbę rat. Korzystamy wtedy ze specjalnego kalkulatora pożyczkowego pozwalającego na sprawdzenie kosztów związanych z pożyczką. Potem przechodzimy przez standardową procedurę weryfikacji albo przez weryfikację przez system Konto X. Po rozpatrzeniu wniosku przelew będzie wykonany na nasze konto bankowe.

Warunki udzielenia pożyczki w SuperGrosz:

  • wiek powyżej 18 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy

W zależności od wybranej wersji pożyczki konto bankowe będzie konieczne albo zbędne.

Jak spłacić pożyczkę w SuperGrosz?
Spłatę pożyczki wykonujemy za pośrednictwem strony internetowej SuperGrosz po zalogowaniu się na swoje konto klienta – wówczas możemy skorzystać ze specjalnego systemu szybkiej spłaty. Możemy też wykonać standardowy przelew na konto. Pożyczka może być spłacona przed terminem.

SuperGrosz – podsumowanie
Pożyczki ratalne SuperGrosz to atrakcyjna oferta dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. W tym przypadku plusem jest także możliwość otrzymania pieniędzy przez czek GIRO w placówce pocztowej, bez potrzeby posiadania konta bankowego.

Super Grosz opinie
Oceń

Dodaj komentarz

*
*

Required fields are marked *