Syner opinie

Strona główna » Opinie » Syner opinie

Firma pożyczkowa Syner zajmuje się udzielaniem pożyczek internetowych. W jej ofercie znajdują się błyskawiczne chwilówki dostępne on-line dla każdego potrzebującego szybkiego wsparcia finansowego. Pożyczka Syner oferowana jest na kwoty od 100 do 6 000 złotych, przy czym nowi klienci mogą uzyskać ją na 500 złotych. Czas spłaty pożyczki to do 30 dni.

Jak uzyskać pożyczkę w Syner?
Pożyczki internetowe Syner dostępne są na warunkach podobnych do tych w innych firmach pożyczkowych. Musimy wypisać wniosek on-line, przejść pozytywnie weryfikację i otrzymujemy pieniądze. Wstępna decyzja o pożyczce wydawana jest praktycznie od razu.

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki w firmie Syner jest złożenie wniosku. Zrobimy to przez internet, na jej stronie WWW, gdzie znajduje się kalkulator pożyczkowy. W kalkulatorze wybieramy sumę oraz okres spłaty – zobaczymy od razu koszty pożyczki. Potem postępujemy zgodnie z informacjami na ekranie. Przeprowadzamy wtedy także weryfikację tożsamości przez przelew 1 złotego na konto firmy pożyczkowej. Gdy wpiszemy i wyślemy wniosek i wyślemy przelew, oczekujemy na weryfikację. Firma przeprowadza weryfikację w bazach dłużników, może też skontaktować się z pracodawcą.

Warunki udzielenia pożyczki w Syner:

  • wiek od 18 do 75 lat
  • źródło stałego dochodu
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy
  • posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej

Jak spłacić pożyczkę w Syner?
Pożyczkę spłacamy zgodnie z informacjami zawartymi w umowie pożyczki. Klient może być też powiadomiony o zbliżającym się terminie spłaty przez e-mail lub przez SMS. Można spłacić też pożyczkę przedterminowo bez dodatkowych kosztów.

W Syner klienci mają też możliwość przedłużenia okresu spłaty. W tym celu na rachunek firmy wpłaca się łączną kwotę wszystkich kosztów, w tym odsetek, prowizji i opłat w umowie. Termin spłaty przedłużamy wtedy o 30 dni.

Syner – podsumowanie
Firma pożyczkowa Syner zalicza się do grona wielu firm o takim samym profilu działalności. Jej pożyczki dostępne są on-line, bez wychodzenia z domu. Minusem jest bardzo niska suma pierwszej pożyczki, która wynosi tylko 500 złotych.

Syner opinie
5 (100%) z 1