TAKTO opinie

Strona główna » Opinie » TAKTO opinie

Właścicielem marki handlowej TAKTO jest TAKTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych i oferuje pożyczki nawet do 10 000 zł.

O pożyczce
Firma TAKTO udziela pożyczek gotówkowych w kwocie od 500 zł do nawet 10 000 zł, na okres od 3 do 36 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki wynosi zaledwie 8 proc. w skali roku, a oprócz odsetek kosztem pożyczki jest opłata przygotowawcza w wysokości 9 proc. oraz opłata prowizyjna, której wysokość ustalana jest indywidualnie. Roczna wysokość Rzeczywistej Stopy Oprocentowania dla pożyczki udzielanej na okres 12 miesięcy wynosi w TAKTO od 194 do 327 proc.

Firma TAKTO deklaruje, że nie stosuje żadnych ukrytych opłat i prowizji. Decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu godziny od złożenia wniosku pożyczkowego, zaś umowę zawiera się przez telefon lub za pośrednictwem kuriera, bez wychodzenia z domu.

Konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza na konto TAKTO, aby potwierdzić swoją tożsamość wskazaną we wniosku pożyczkowym.

Dla kogo?
TAKTO udziela pożyczek klientom w wieku do 75 lat, którzy posiadają co najmniej jedno źródło udokumentowanego dochodu w wysokości minimum 500 zł. Klient nie może posiadać zajęć komorniczych oraz na dzień sporządzenia pożyczki posiadać zadłużenia w Biurze Informacji Kredytowej i w Biurze Informacji Gospodarczej.
Pożyczka udzielana jest nawet wtedy, gdy klient pracuje na podstawie tzw. umowy śmieciowej, ma różne źródła dochodu lub złą historię kredytową, uniemożliwiającą mu zaciągnięcie kredytu bankowego. Przy udzielaniu pożyczki prócz wniosku pożyczkowego klient musi udokumentować dochód, np. za pośrednictwem umowy o pracę, wyciągu z konta bankowego, zaświadczenia o wysokości uzyskiwanych dochodów lub druku RMUA

TAKTO opinie
4 (80%) z 2