Tani Kredyt

Strona główna » Opinie » Tani Kredyt

Firma pożyczkowa Tani Kredyt działa na polskim rynku od niedawna. Jest to marka Alfa Finance Sp. z o.o., która oferuje swoim klientom szybkie pożyczki pozabankowe. W ofercie Tani Kredyt znajdują się pożyczki krótkoterminowe w kwotach od 200 do 4 000 złotych udzielane na okres od 5 do 30 dni. Pierwszą pożyczkę możemy otrzymać w sumie do 1 700 złotych – jest ona dostępna również bez dodatkowych opłat. Wobec tego to szybki sposób na podreperowanie domowego budżetu – całkowicie przez internet.

Jak uzyskać pożyczkę w Tani Kredyt?
Warunki uzyskania pożyczki w firmie Tani Kredyt są podobne do innych ofert pożyczek krótkoterminowych dostępnych w Polsce. Wszystkie formalności możemy załatwić przez internet, co skraca czas oczekiwania na pieniądze.

Pierwszym krokiem w celu uzyskania pożyczki jest wybranie interesującej kwoty pożyczki oraz terminu spłaty. Potem należy kliknąć w przycisk „Złóż wniosek” i wypisać wniosek pożyczkowy. W kolejnym kroku klient zakłada własne konto w serwisie i wykonuje przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty firma analizuje wniosek i przekazuje decyzję e-mailowo lub przez SMS.

Warunki udzielenia pożyczki w Tani Kredyt:

  • wiek od 21 do 65 lat
  • polskie obywatelstwo
  • własny rachunek bankowy
  • własny telefon komórkowy
  • brak wpisów do rejestru dłużników

Jak spłacić pożyczkę w Tani Kredyt?
Pożyczkę spłacamy poprzez wykonanie przelewu na konto firmy pożyczkowej. Po zaksięgowaniu przelewu na koncie otrzymamy wiadomość potwierdzającą, że nasza wpłata została odnotowana.

W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki, istnieje możliwość jej przedłużenia. W tym celu należy skontaktować się z firmą Tani Kredyt, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Tani Kredyt – podsumowanie
Pożyczka oferowana przez firmę Tani Kredyt jest atrakcyjną ofertą na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Aby skusić klientów, aktualnie firma prowadzi też promocję z pierwszą pożyczką za darmo. To wobec tego atrakcyjna oferta dla osób potrzebujących szybkiego wsparcia finansowego – pożyczki na dowolny wydatek dostępna praktycznie od ręki.

Tani Kredyt
5 (100%) z 1