Visset opinie

Strona główna » Opinie » Visset opinie

Firma pożyczkowa Visset zajmuje się udzielaniem pożyczek dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Pozwala na uzyskanie kwoty od 1 000 do 4000 złotych dla klientów indywidualnych i do 5 000 złotych dla klientów biznesowych z okresem spłaty do 30 dni. Nowi klienci indywidualni mogą pożyczyć do 1 000 złotych, natomiast biznesowi do 1 500 złotych. Pierwsza pożyczka jest oferowana za darmo, dlatego klient spłaca dokładnie taką samą sumę, jaką pożyczył.

Jak uzyskać pożyczkę w Visset?
W Visset można wziąć pożyczkę na bardzo dogodnych dla klientów warunkach, bez żadnych skomplikowanych formalności. O pożyczkę wnioskujemy całkowicie przez internet, dlatego nie musimy udawać się wtedy do żądnej placówki. Nie są wymagane żadne zaświadczenia – wystarczy tylko dowód osobisty, konto i telefon.

Procedura wnioskowania o pożyczkę jest standardowa. Pierwszy krok to wybrnie odpowiedniej sumy oraz okresu spłaty pożyczki. Następnie przystępujemy do wypełnienia wniosku pożyczkowego oraz przechodzimy weryfikację z użyciem przelewu. Gdy wniosek zostanie rozpatrzony, decyzję otrzymamy wiadomością e-mail lub przez SMS. Przy pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze przelewane są na konto klienta od razu.

Warunki udzielenia pożyczki w Visset:

  • wiek od 20 lat do 75 lat
  • polskie obywatelstwo
  • zamieszkanie w Polsce
  • własny telefon komórkowy
  • własny rachunek bankowy
  • brak zaległości odnotowanych w bazach BIK i BIG

Jak spłacić pożyczkę w Visset?
Spłata pożyczki odbywa się przez wykonanie przelewu na wskazane konto bankowe. Jako że pożyczka udzielana jest na krótki okres, wykonujemy spłatę pojedynczej raty.

W Visset klienci mają możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Visset – podsumowanie
Pożyczki – chwilówki oferowane przez Visset wpisują się w popularne obecnie oferty na polskim rynku. Plusem jest możliwość uzyskania pożyczki jako przedsiębiorca, a także pierwsza darmowa pożyczka. Ponadto Visset daje klientom możliwość skorzystania z programu kodów rabatowych.

Visset opinie
5 (100%) z 1