• Firma pożyczkowa Vivus jest własnością VIVUS FINANCE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek gotówkowych i należy do międzynarodowej instytucji 4financeGroup, obecnej na polskim rynku od 2012 roku.

  Dane firmy

  Nazwa firmy: Vivus Finance sp. z o.o.
  Adres: ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
  Telefon: (22) 206 21 21
  E-mail: kontakt@vivus.pl
  Strona www: www.vivus.pl
  Godziny pracy firmy: 6:00 – 23:00
  NIP: 525-253-13-20
  REGON: 146101268
  KRS: 0000418977

  Pierwsza pożyczka
  Nowi klienci, którzy nie korzystali jeszcze z oferty chwilówek na Vivus.pl mają możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki bezpłatnie. Może ona opiewać na kwotę do 1600 zł, a jej oprocentowanie i RRSO wynoszą 0 proc. Pożyczkę należy spłacić maksymalnie w 30 dni od chwili jej zaciągnięcia.

  O pożyczce
  Vivus udziela pożyczek w kwocie od 100 do 4000 zł. Okres kredytowania wynosi od 1 do 30 dni. Pierwsza pożyczka przyznana jest maksymalnie na 1600 zł, druga do kwoty 2000 zł, a kolejne na 2600 zł, 3000 zł, 3500 zł i 4000 zł.
  Możliwe jest przedłużenie okresu spłaty pożyczki o kolejne 7, 14 lub 30 dni, ale po uiszczeniu na konto Vivus stosownej opłaty za taką operację.

  Dla kogo?
  Pożyczki z firmy Vivus kierowane są do osób w wieku od 20 do 78 lat, które zarejestrują się na stronie internetowej vivus.pl. Muszą to być osoby posiadające polskie obywatelstwo i numer rachunku bankowego w Polsce.
  Aby móc zaciągnąć pożyczkę w Vivus.pl konieczne jest dokonanie weryfikacji swojej tożsamości za pośrednictwem opłaty weryfikacyjnej na kwotę 0,01 zł. Nie jest wymagane przedstawianie zaświadczeń o wysokości uzyskiwanych dochodów.
  Formularz wniosku pożyczkowego dostępny jest dla klientów w kalkulatorze kredytowym, w którym mogą oni określić kwotę pożyczki oraz okres spłaty chwilówki. Po kliknięciu w link „Weź pożyczkę” są przekierowani na stronę formularza elektronicznego. Należy w nim podać:

  1. imię i nazwisko
  2. numer dowodu osobistego
  3. PESEL
  4. numer telefonu komórkowego
  5. adres e-mail

  Pożyczka udzielana jest w trybie online oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, w sieciach kiosków RUCH.

  VIVUS opinie
  5 (100%) z 1

  15 komentarzy

   Kacper

   Analizowałem kilka pożyczek na kwotę 1000 złotych, postanowiłem złożyć ostatecznie wniosek w Vivus, nie mam co do nich zastrzeżeń.

   Paulina

   Mój wniosek Vivus rozpatrzył w 2 godziny, więc uważam, że całkiem szybko! Pieniądze wypłacone parę minut po rozpatrzeniu wniosku! A liczyłem, że zajmie to wiele więcej czasu!

   Łukasz

   Jak najbardziej polecam pożyczkę w Vivus. Błyskawiczna realizacja, a wszystko da się załatwić wypełniając jeden formularz na stronie!

   Robert

   Jeśli nie macie czasu podobnie jak ja, by spędzić parę godzin w banku i przejść wszystkie formalności, to polecam wam Vivus. Szybka realizacja pożyczki!

   Anka

   Jeśli potrzebujecie na już gotówki, to koniecznie powinniście złożyć wniosek w Vivus. Vivus co prawda ma nieco większe koszta obsługi pożyczki, ale za to zawsze rozpatrują wniosek pozytywnie!

   Kornelia

   To już moja czwarta pożyczka w Vivus. Jak zawsze wszystko bez problemu, a pieniądze jak zawsze szybko są na koncie!

   Darek

   Pierwszą pożyczkę w Vivus brałem w wieku 19 lat, teraz spłaciłem drugą pożyczkę w Vivus. W obydwu przypadkach jestem jak najbardziej zadowolony.

   Dawid

   Wiele firm oferuje pożyczkę bez zbędnych formalności, w przypadku Vivus faktycznie obyło się bez jakichś większych formalności. Jeden wniosek z paroma punktami i pieniądze na koncie!

   Adrian

   Miałem już wzięte dwie pożyczki, potrzebowałem trzeciej, tym razem postawiłem na Vivus i NetCredit. W tej drugiej mi odmówili, a Vivus dało radę! Polecam!

   Miłosz

   Ja również polecam, mimo nie do końca dobrego BIK-u i tak Vivus udzielił mi pożyczki, a cała procedura zajęła parę minut!

   Justyna

   Okazało się, że potrzebuje pieniądze o 2 w nocy, a zapomniałem, że ostatnio wydałem wszystko z konta, tak więc złożyłem wniosek w Vivus i wiecie co? Pieniądze przyszły nawet o 2 w nocy!

   Monika

   Polecam Vivus, to już moja druga pożyczka. Pierwsza spłacona przed czasem. Bardzo fajny panel do obsługi pożyczki, wszystko bez problemu i przejrzyście!

   Kuba

   Potrzebowałem wraz ze znajomym pożyczkę na 2000 złotych, postawiliśmy na Vivus i się nie zawiedliśmy! Pieniądze szybko znalazły się na koncie!

   Iza

   Udało mi się uzyskać pożyczkę na 2000 złotych, faktycznie za pierwszym razem bez dodatkowych kosztów!

   Marcin

   Nie miałem czasu podjechać do banku by załatwić pożyczkę. Oferta Vivusa wydawało mi się okej, stąd też wypełniłem wniosek i tak oto mam pieniądze po 2 godzinach na koncie!

  Dodaj komentarz

  *
  *

  Required fields are marked *