Wandoo opinie

Strona główna » Opinie » Wandoo opinie

Firma pożyczkowa Wandoo należy do Wandoo Finance Group i oferuje swoim klientom szybkie pożyczki pozabankowe – chwilówki w kwotach od 300 do 5 000 złotych na okres do 30 dni. Nowi klienci mogą pożyczyć do 1 500 złotych za darmo. Jednym z atutów wyróżniających Wandoo jest możliwość skorzystania z opcji refinansowania pożyczki w celu odroczenia terminu jej spłaty.

Jak uzyskać pożyczkę w Wandoo?
Pożyczkę można zaciągnąć całkowicie przez internet, za pośrednictwem strony internetowej Wandoo. To duże udogodnienie dla osób potrzebujących szybkich pieniędzy na dowolny cel – bez potrzeby wychodzenia z domu.

W celu uzyskania pożyczki należy skorzystać z kalkulatora pożyczkowego znajdującego się na stronie internetowej Wandoo i wybrać kwotę i okres spłaty pożyczki. Następnym krokiem jest wypisanie wniosku oraz przejście weryfikacji poprzez wysłanie przelewu w wysokości 1 grosza na konto firmy. Potem należy poczekać na rozpatrzenie wniosku. Po pozytywnej decyzji środki przelewane są na konto – czas otrzymania przelewu zależny jest od czasu księgowania.

Warunki udzielenia pożyczki w Wandoo:

  • wiek od 20 do 70 lat
  • zamieszkanie w Polsce
  • własne konto bankowe
  • własny telefon komórkowy
  • pozytywna historia kredytowa

Jak wygląda spłata pożyczki w Wandoo?
Dokładne informacje dotyczące spłaty znajdują się w umowie i regulaminie. Spłaty dokonujemy na wybrane przez siebie konto bankowe. Firma Wandoo dodatkowo przed terminem spłaty wysyła przypomnienie przez SMS lub wiadomość e-mailową. Istnieje możliwość spłacenia pożyczki przed upływem wskazanego terminu.

W przypadku braku możliwości terminowej spłaty pożyczki w Wandoo klient może skorzystać z opcji refinansowania pożyczki, gdy jest ona dostępna po zalogowaniu się na jego konto klienta. Wówczas możemy przedłużyć okres spłaty na 14 lub 30 dni. W celu skorzystania z opcji refinansowania konieczne jest wniesienie opłaty.

Wandoo – podsumowanie
Wandoo to szybka i wygodna pożyczka pozabankowa on-line pozwalająca na uzyskanie do 1 500 złotych jako nowy klient i do 5 000 złotych jako stały klient. Warunki udzielenia pożyczki oraz jej koszty są podobne jak w innych firmach pożyczkowych. Plusem jest możliwość refinansowania pożyczki, czyli wydłużenia terminu spłaty.

Wandoo opinie
5 (100%) z 2