Zaimo opinie

Strona główna » Opinie » Zaimo opinie

Zaimo.pl jest serwisem pożyczek gotówkowych krótkoterminowych, którego właścicielem jest jedna z czołowych firm pozabankowych Kredito24 Polska Sp.z o.o. zarejestrowana jako znak towarowy przez niemiecki Kreditech Holding SSL GmbH. Zaimo promuje się we wszelkiego rodzaju mediach hasłem „Łatwe, szybkie i przejrzyste pożyczki”.

O pożyczce

Zaimo udziela pożyczek swoim klientom w kwocie od 500 zł do 10 000 zł, na okres od 3 miesięcy do 24 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi od 80 proc. do 2230 proc., a oprocentowanie od 16 proc. w skali roku. Serwis Zaimo.pl nie prowadzi promocji na darmową pierwszą pożyczkę dla nowych klientów.  Koszt udzielonej pożyczki ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta i uzależniony jest od wnioskowanej kwoty pożyczki, okresu spłaty oraz od zdolności pożyczkowej.

Jak pożyczać?

Osoby chcące pożyczyć pieniądze z serwisu Zaimo.pl powinny dokonać rejestracji oraz przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 zł. Możliwe jest uzyskanie pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego, korzystając z aplikacji KontoConnect, która pozwala na potwierdzenie konta bankowego bez realizacji opłaty weryfikacyjnej.

Proces udzielania pożyczek Zaimo został całkowicie zautomatyzowany. Nie ma potrzeby, aby klient składał dokumenty dochodowe czy zaświadczenia o zatrudnieniu. Jego zdolność kredytowa jest obliczana przez system na podstawie zadeklarowanych danych we wniosku pożyczkowym. Proces aplikacji i wypłaty gotówki z pożyczki gotówkowej trwa zaledwie 10 minut. Pożyczki z Zaimo.pl są kierowane do osób pełnoletnich, w wieku powyżej 18 lat.

Zaimo opinie
4.5 (90%) z 2