Zaplo opinie

Strona główna » Opinie » Zaplo opinie

Firma Zaplo zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek pozabankowych on-line. Jest częścią Grupy Kapitałowej „4finance Group”, która jest właścicielem innych firm pożyczkowych działających na całym świecie. Swoim klientom oferuje atrakcyjne pożyczki ratalne, które opiewają na sumy od 1 000 do 10 000 złotych bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Okres spłaty pożyczki wynosi od 3 do 24 miesięcy.

Jak uzyskać pożyczkę w Zaplo?
Uzyskanie szybkiej pożyczki ratalnej w Zaplo jest bardzo proste, a niedługo po przekazaniu wniosku pożyczkowego możemy mieć pieniądze na swoim koncie bankowym. Formalności są ograniczone, co powoduje, że Zaplo to propozycja dla osób, dla których liczy się wygoda. Jednak w wybranych sytuacjach firma może poprosić klienta o przekazanie dokumentów potwierdzających dochody.

Pierwszym krokiem jest wybranie sumy pożyczki oraz określenie wysokości raty, którą będziemy chcieli spłacić. Potem wypełniamy wniosek on-line, w którym wpisujemy wymagane dane. Decyzja jest przygotowywana tak szybko, jak jest to możliwe, nawet tego samego dnia. Weryfikacja tożsamości możliwa jest z wykorzystaniem specjalnego systemu Instantor – wtedy nie ma potrzeby przelewania 1 grosza.

Warunki udzielenia pożyczki w Zaplo:

 • wiek od 21 do 70 lat
 • polskie obywatelstwo
 • zamieszkanie w Polsce
 • własny rachunek bankowy
 • własny telefon komórkowy
 • brak zaległości w bazach BIK i BIG
  • Jak spłacić pożyczkę w Zaplo?
   Spłata pożyczki odbywa się poprzez przekazanie wskazanej sumy na konto pożyczkodawcy zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

   W Zaplo istnieje możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki, na przykład skorzystanie z wakacji kredytowych. W przypadku pożyczki na 24 miesiące klient ma możliwość skorzystania z wakacji kredytowych 4 razy.

   Zaplo – podsumowanie
   Pożyczka w Zaplo to atrakcyjna oferta dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki. Dzięki temu, że możemy otrzymać do 7 000 złotych bez zaświadczeń, to ciekawa alternatywa dla pożyczek bankowych. Plusem jest też możliwość przesunięcia spłaty pożyczki czy skorzystania z wakacji kredytowych, co nie jest powszechne w innych firmach pożyczkowych.

   Zaplo opinie
   5 (100%) z 1