Bank Kierowcy

Strona główna » Porady » Kredyty » Bank Kierowcy

Pomysł stworzenia Banku Kierowcy zrodził się po przeprowadzonym na początku października badaniu, w których ankieterzy Millward Brown zapytali na zlecenie Getin Noble Bank kierowców o ich potrzeby związane z finansowaniem zakupu samochodu i jego późniejszą eksploatacją. Przytłaczająca większość pytanych, bo aż 75 proc., głównie kobiety i kierowcy posiadający liczną rodzinę, twierdziło, że brakuje im możliwości załatwienia wszystkich spraw związanych z samochodem w jednym miejscu. Podkreślano, że bardzo potrzebna jest pomoc przy ocenie stanu technicznego kupowanego pojazdu używanego, fachowe wyliczenie jego wartości oraz pomoc przy sprzedaży starego auta. Wiele osób zwracało też uwagę na chęć otrzymywania rzetelnych informacji o dostępnych opcjach finansowania. Gdy już dojdzie do zakupy, ankietowani chcieliby być informowani o terminach spłaty rat, konieczności wykonania kolejnego przeglądu technicznego czy odnowienia polisy ubezpieczeniowej.

Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie Bank Kierowcy, swoiste centrum pomocy dla tych, którzy zamierzają kupić samochód i dla tych, którzy już go nabyli i potrzebują kompleksowego wsparcia w obsłudze posprzedażowej. Ma to być też platforma informacyjna związana z szeroko rozumianą branżą motoryzacyjną.

Odwiedzający stronę bankierowcy.pl znajdą informacje o możliwościach finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy), szczegóły dodatkowych usług bankowych (rachunki, ubezpieczenia, karty paliwowe) oraz serwisowych (warsztaty, wulkanizatorzy, lakiernicy itp.). Z serwisu będą mogli korzystać wszyscy kierowcy. Bez potrzeby logowania będzie możliwy dostęp do ofert sprzedaży pojazdów i usług serwisowych czy produktów oferowanych bank i jego partnerów. Ci, którzy zdecydują się na zalogowanie na portalu, zyskają dostęp do dodatkowych opcji, np. porad, tworzenia list ulubionych produktów itp.

Jeszcze większe możliwości otrzymają klienci Getin Noble Banku, czyli osoby, które skorzystały z oferty finansowania zakupu auta proponowanej przez bank. Oni będą mogli zarządzać swoimi płatnościami przez bankowość elektroniczną, kontrolować zbliżające się terminy (spłata raty, przegląd techniczny, ubezpieczenie) i w razie potrzeby kontaktować się z bankiem przez chat internetowy.

Bank kierowcy ma zostać uruchomiony jeszcze w listopadzie.

Bank Kierowcy
5 (100%) z 1