Ranking darmowych pożyczek

Tutaj pierwszą pożyczkę dostaniesz za darmo!

Z myślą o tych, którzy piszą do nas z pytaniami o najtańsze pożyczki, przygotowaliśmy ranking darmowych pożyczek. Krótko mówiąc – ile pożyczysz, tyle oddasz, i ani grosza więcej. Taniej się chyba nie da!

DARMOWE POŻYCZKI POZABANKOWE

Chciałbyś pożyczć pewną sumę pieniędzy, ale na kredyt w banku nie masz co liczyć? Nic straconego! Pożyczki pozabankowe mogą teraz konkurować z ofertą banków. Są łatwo dostępne i, tak samo jak w banku, możesz pożyczyć większą kwotę. W odpowiedzi na Wasze pytania przedstawiamy propoycje darmowych chwilówek online, czyli takich, które spłacamy w dokładnie takiej samej wysokości, jaką otrzymaliśmy.

DARMOWE POŻYCZKI TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW

We wszystkich promocjach darmowa pożyczka dotyczy tylko nowych klientów – tylko pierwsza pożyczka jest za darmo. Klientów zwykle interesują pożyczki z wysokimi kwotami maksymalnymi pierwszej pożyczki. Darmowe pożyczki powyżej 1000 zł oferują Vivus, Net Credit, EkspresKasa, Lendon czy ExtraPortfel.

Najwięcej pożyczymy w NetCredit i ExtraPortfelu

2000 zł » NetCredit » złóż wniosek »
2000 zł » ExtraPortfel » złóż wniosek »
1600 zł » Vivus » złóż wniosek »
1500 zł » EkspresKasa » złóż wniosek »
1500 zł » LendOn » złóż wniosek »

Koniecznie sprawdź okres, na jaki udzielana jest darmowa chwilówka. Większość firm udziela jej na 30 dni. Jeśli po okresie darmowej pożyczki, nie mamy pieniędzy na spłatę, będziemy musieli przedłużyć pożyczkę, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami.

POŻYCZKI ZA DARMO – BEZ ZAŚWIADCZEŃ

Vivus – pierwsza pożyczka jest darmowa. Możesz pożyczyć od 100 zł do 1600 zł. Pożyczkodawca nie wymaga dokumentów potwierdzających dochody.

EkspresKasa – pierwsza pożyczka jest darmowa. Możesz pożyczyć od 100 zł do 1500 zł. Pożyczkodawca nie wymaga dokumentów potwierdzających dochody.

ExtraPortfel – pierwsza pożyczka jest darmowa. Możesz pożyczyć od 100 zł do 2000 zł. Pożyczkodawca nie wymaga dokumentów potwierdzających dochody.

NetCredit – pierwsza pożyczka jest darmowa. Możesz pożyczyć od 150 zł do 2000 zł. Pożyczkodawca nie wymaga dokumentów potwierdzających dochody.

POŻYCZKI BEZ BIK

„Nie sprawdzają BIK i dają każdemu!” – zdarza się, że dostajemy takie opinie od klientów firm pożyczkowych.

Na rynku firm pożyczkowych panuje duża konkurencja, na czym zyskuje klient. Wszystko zależy od warunków, jakie ustali pożyczkodawca. Także to, czy sprawdzi rejestry takie jak BIK czy BIG.

Polecamy Profi Credit – pożyczają nawet do 25 000 zł, na okres do 30 miesięcy, zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Bez sprawdzania BIK.

Pożyczkę można dostać błyskawicznie. Wystarczy, przejśc do stronypożyczki i wypełnić wniosek. Pożyczkodawcy obiecują decyzję w kilka minut, klient ma możliwość zaakceptowania umowy elektronicznie, a środki szybkim przelewem trafiają na jego rachunek. Znaczy to tyle, że od wejścia na stronę do chwili, kiedy klient ma pieniądze na swoim koncie, mija nie więcej niż 15 minut.

Ranking darmowych pożyczek
Oceń